• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2021 - 2022 na Jahorini

Started by Nightmaster, 10 September, 2021, 14:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Nightmaster


HeAd

Nije mi jasno da gospoda koja drze lokal na vrhu Jahorine (citaj OC) naplacuju 15km da bi se doslo do istog u nocnim satima na pice. Odnosno da bi otisli na pice morate platiti 15km voznju gondolom kao panoramsku a vani mrak. Pa jbt bar ne naplacuj nocu ko hoce da ode na pice..ili stavi neku simbolicnu cijenu (citaj sugestija)..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

klanfa

Quote from: HeAd on 21 December, 2021, 22:37:50
Nije mi jasno da gospoda koja drze lokal na vrhu Jahorine (citaj OC) naplacuju 15km da bi se doslo do istog u nocnim satima na pice. Odnosno da bi otisli na pice morate platiti 15km voznju gondolom kao panoramsku a vani mrak. Pa jbt bar ne naplacuj nocu ko hoce da ode na pice..ili stavi neku simbolicnu cijenu (citaj sugestija)..

Nakon sto platis 15KM za parking.
Jos uvijek smatram da je glupo i nekorektno da nemaju neku opciju vecernjeg parkinga za tipa 5KM, ili da ne kazem besplatno uz nocnu ski kartu...

Nightmaster

Poljice rade za noæno, sasvim fina staza i upeglana.
Javljam sutra za stanje po danu, ali snega ima koliko hocete, tako da kontam da je sve super :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk


raca

Ja sam bio prosle nedelje + vikend, iskreno, nikad bolje skijanje u predsezoni. Za pet dana, nisam imao ukupno 15 minuta cekanja a sve je radilo, staze predobre. Jedan dan se moglo skijati i u dubokom snijegu, na utabane staze palo je oko 30 cm snijega. :) Nocno skijanje je isto fino organizovano i lijep dozivljaj ko ima snage i nocu da skija.

Sto se tice cjena, sve je znacajno skuplje nego par godina unazad ali isto i skoro sve je popunjeno do sredine februara, tako da... Tesko ista reci na tu temu, jer ocigledno je i potraznja velika.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

HeAd

Cijena se bazira na potraznji :)..stace jednom i korona pa ce biti povuci mi ga a i potegni. Al sto se staza i skijanja tice sve je za pet.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

trueblue

Kakva je situacija sa vjetrom?

Pozdrav svima na forumu :)

Nightmaster

Vetra je bilo i danas ali nista strasno, doduse pred kraj na samom vrhu je bilo i magle i vetra, ali sve u svemu, staze su super, dosta snega, nigde nema velike guzve, sve za pet. Cene jesu vise nego ranije, to ne istina.
Nocu bas duva dosta, evo i sada fijuèe prilicno, pa veceras preskacem nocno..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk


Nightmaster



HeAd

Po meni Jahorina ne zaostaje za skijalistima koja se nalaze u EU. Cak mislim da trenutno ima modernije zice nego pola skijalista u EU. Jedino sto me nervira to je naplata parkinga jer to bi trebalo da ide uz ski kartu. Zivio, dodji i uzivaj.

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4