• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2021 - 2022 na Jahorini

Started by Nightmaster, 10 September, 2021, 14:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


dix

Ne mogu da nadjem info da li i ove godine imaju neki popusti za ski kartu (bese na nekoj benzinskoj ili kad se placa nekom karticom ako me secanje dobro sluzi)

hogar

Quote from: dix on 04 January, 2022, 15:26:42
Ne mogu da nadjem info da li i ove godine imaju neki popusti za ski kartu (bese na nekoj benzinskoj ili kad se placa nekom karticom ako me secanje dobro sluzi)

https://www.petrol.ba/na-putu/za-mene/ski-karte

Nightmaster


Charlene

Drugovi, planiram krajem februara sa ekipom 7 dana na Jahorinu. Uglavnom smo pocetnici, probali bi uzeti instrukcije par dana pa koji dan i sta samostalno odskijati..
Neki prijedlog za smjestaj, cijena manje vise nije bitna. Kakav je inace termin kraj februara pocetak marta, guzve i cijene ipak bi trebalo da je malo van udarne sezone.
Gledamo Vucko za 6 osoba 4k eura ukljuceno dorucak i vecera. Vrijedi li ili ima bolja opcija?

Inace bio sam na Jahorini 2-3 puta vec, neke osnovne informacije o planini imam dakako.

brera


raca

Quote from: Charlene on 06 January, 2022, 05:37:47
Drugovi, planiram krajem februara sa ekipom 7 dana na Jahorinu. Uglavnom smo pocetnici, probali bi uzeti instrukcije par dana pa koji dan i sta samostalno odskijati..
Neki prijedlog za smjestaj, cijena manje vise nije bitna. Kakav je inace termin kraj februara pocetak marta, guzve i cijene ipak bi trebalo da je malo van udarne sezone.
Gledamo Vucko za 6 osoba 4k eura ukljuceno dorucak i vecera. Vrijedi li ili ima bolja opcija?

Inace bio sam na Jahorini 2-3 puta vec, neke osnovne informacije o planini imam dakako.

Ima boljih opcija, definitivno. Probajte kontaktirati hotele direktno, pravo pitajte i za instruktore, vjerujem da vam mogu pruziti neki paket sa popustom. Vecina hotela je blizu staza, u centru, oko hotela Vucko, Termag, Granzov, Rajska Dolina i smjestaja u Sator naselju, krecu uglavnom plave staze, savrsene za pocetnike. Termin je idealan, guzve su vece za vikend, bude uvijek snijega u to doba godine. Srecno!
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Nightmaster

Neobièno ste tihi za jek sezone  "angel

Kakvo je stanje, skija li ko ovih dana? Dajte neku info da bar utolimo ¾eð do narednog dolaska  ???
Mene eto opet krajem februara ili poèetkom marta  "angel

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Nightmaster on 10 January, 2022, 08:58:39
Neobièno ste tihi za jek sezone

Tihi jer TARLAHAMO na vrhu Jahorine tzv. prizivamo snijeg. Nema sta slikati sem magle sad za sad :)


hallo

Sve u svemu sve manja zainteresovanost Foruma za promociju pa tako i sve manja paznja istom..potraznja veca nego ponuda i ojha...zivi i zdravi..
Nego, cujem da je 6to sed Trnovo pusten, ima neki snimak staza ko je vozio??
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

HeAd

Trazili smo ko u Austriji i Italiji i to smo i dobili. Dobro skijanje, ogromnu potraznju i surove cijene :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Nightmaster



Nightmaster