• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2021 - 2022 na Jahorini

Started by Nightmaster, 10 September, 2021, 14:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alekRovic

Quote from: Nightmaster on 13 January, 2022, 14:23:53
Bolje a povoljnije nemamo rekao bih :)

Sto se smestaja tice moj utisak (ogradjujem se da je samo sa bookinga) je da se na kopaoniku moze u centru naci apartman za istu cenu kao na jahorini, red velicina 700e 7 dana 2 osobe. S tim da vikend naselje na kopaoniku dosta jeftinije se moze naci izuzetno lako, a na jah jeftinije od ovog tesko osim na palama. Za cenu ski pasa se slazem. Ali kad se sve sabere debelo se razmisljam da li je vredno stuci toliko para za skijanje jah, umesto na kopaoniku koji ipak ima vise zica i staza
:X

HeAd

Bice to jeftinije cim korona prodje, a sledece godine na Jahorini ce se uduplati smestajni kapaciteti..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Nightmaster


ski_bord

Ja sutra idem prvi put ove sezone, javim kako bude. Mogao bi biti dobar vikend. Nedjelja ce biti guzva pretpostavljam, jer je popust 50% na poludnevnu, tako sam vidio na ocjahorina. I sutra ocekujem krkljanac ali sta cu, ja mogu samo vikendom doci.

alekRovic

Kakvo je stanje sa cekanjima na zice poljice, ogorjelica, djokovic?



ski_bord

Danas dobar dan, nije bilo guzve s obzirom da je subota i dobro vrijeme. Svi strmiji dijelovi staza su bili pod ledom. Praca i trnovo dobri. Tronovo je dobra, siroka, pregledna staza, jedino sto je kratka, definitivno plava. Gondola Poljice leti, ona dosta rastereti guzvu. Parking 15km dan na Poljicama, a 2 KM/sat je od rampe kod Ogorijelice pa dalje. Dobro se skijalo i oko 2 sata. Jel karta vrijedi 65km, ne znam sta da kazem, sto se tice liftova da, sto se tice staza i ne bas. Vidi se da rade staze ali djabe kad se klima promijenila, svaka promijena vremena utice na staze jako puno, ne znam uopste da li se boljem mozemo nadati. Topovi to ne mogu nadomjestiti, to se vidi. Kada je sunce kao danas, onda se zbog ugodjaja nekako sve i isplati.


alekRovic

Kakvo je stanje sa guzvama na stazama i zicama?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


vip-jahorina


mijat

ako si gore hare mogao bi i kamere resetovati  regge

brera