• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2021 - 2022 na Jahorini

Started by Nightmaster, 10 September, 2021, 14:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


ipa76

Jedno pitanje za sve Jahorince i one koji se tako osjecaju. Nije za ovaj forum tema ali mislim da se on najvise cita pa mi mozda neko moze pomoci. Trebaju mi stare slike Jahorine, ili novije koje bi mogao da uradim u velikom formatu. Kao postere. Trazio sam na netu ali nisam nista nasao kako treba. Ako neko zna gdje bi mogao naci bio bi zahvalan! Pozz, Igor


brera



Bonsai

Hvala za info SAVOIE! Ovo i mene zanima vec godinama unazad, vidim da su postavili i lift ali koja vajda kada ne radi. Zar je toliko tesko urediti gornji deo staze 6b i spojiti sa pracom. Godinama skijam na Jahorini a jos nisam imao priliku da se spustim tom stranom jer ne zelim da idem na sopstvenu odgovornost. Mozda neko od starijih forumasa zna zasto se taj deo ne uredjuje?

Lejla

Quote from: Bonsai on 20 February, 2022, 15:32:20
Hvala za info SAVOIE! Ovo i mene zanima vec godinama unazad, vidim da su postavili i lift ali koja vajda kada ne radi. Zar je toliko tesko urediti gornji deo staze 6b i spojiti sa pracom. Godinama skijam na Jahorini a jos nisam imao priliku da se spustim tom stranom jer ne zelim da idem na sopstvenu odgovornost. Mozda neko od starijih forumasa zna zasto se taj deo ne uredjuje?

Ta staza se nalazi na najjuznijoj strani planine i rijetko kada tu ima prirodnog snijega. Morali bi napraviti osnjezavanje cijelom duzinom pogotovo sto se spusta na 6b koja sada jedina na Praci nema osnjezavanje.
Slazem se da je totalni bezobrazluk sto je ucrtana a ne radi od kraja 80-ih..

testo82

Jedno pitanje za sve Jahorince i one koji se tako osjecaju. Nije za ovaj forum tema ali mislim da se on najvise cita pa mi mozda neko moze pomoci. Trebaju mi stare slike Jahorine, ili novije koje bi mogao da uradim u velikom formatu. Kao postere. Trazio sam na netu ali nisam nista nasao kako treba. Ako neko zna gdje bi mogao naci bio bi zahvalan! Pozz, Igor

pogledajte forum od predhodnih godina (2014, 2015...2018) tu ima i slika, mozda vam koja bude od koristi, a i forum je tada bio puno aktivniji


Nightmaster


mijat