• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina sezona 2022 - 2023

Started by vip-jahorina, 10 September, 2022, 08:30:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Upravo je objavljen noci skipass za nadolazecu skijasku sezonu 2022 - 2023.

Ove godine je veca koncentracija bila odrzavanju postjecih instalacija i staza te na ljetnom dijelu sezone, moram reci veoma uspjesno odradjenom. Nekih velikih gradjevinskih promjena na stazama nema.
Samim tim ocekujemo dobro pripremljenu nadolazecu zimsku sezonu na Jahorini.

Lejla

Ne znam kako mislis da nema velikih promijena u odnosu na proslu sezonu ? Godisnja karta je skuplja za 225 KM - bila 1150 KM prosle godine. Meni je to ogromna promjena...
Na Jahorini je vec 10 godina normalno da svake godine poskupljuju karte. Na Bjelasnici nista ne rade zadnjih par godina, ne ulazu pa nisu ni cijenu karata mijenjali zadnjie 3 godine -(ne znam za ovu godinu).
Ako vec na Jahorini nisu nista ulozili osim odrzavanja staza, mozda je imalo logike i da cijene ostanu priblizno iste...

vip-jahorina

Quote from: Lejla on 11 September, 2022, 11:11:40
Ne znam kako mislis da nema velikih promijena u odnosu na proslu sezonu ?

Mislim na gradjevinski dio staza i kosog transporta. Prilagodio sam tekst.

Lejla

Quote from: vip-jahorina on 11 September, 2022, 12:33:51
Mislim na gradjevinski dio staza i kosog transporta. Prilagodio sam tekst.

Da tek sada vidim :)  Toliko sam ljuta zbog karte da sam samo cjenovnik vidila u glavi :)

Pricajuci o gradjevinskim radovima da li se zna hoce li konacno biti pusten lift koji su nazvali Spust i crna 6b ?

vip-jahorina

Kad spust staza bude po procjeni OC ok, vjerujem da ce sve pustiti. Trenutno to im nije tema.


l0shmi

Hoce li biti ski opening prva dva vikenda u decembru kao i prosle godine?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


vip-jahorina

Tema je stanje na Jahorini. Eventualne informacije oko openinga, koncerata, razlicitig dogodjaja i sl. na portalu oc jahorine.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Nightmaster


Nightmaster


IggyPop

Ove godine malo skuplji od Kopa. Tamo je dnevna u sezoni 4300 dinara sto je 71,85 maraka. :)

Nightmaster


Nightmaster