• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina sezona 2022 - 2023

Started by vip-jahorina, 10 September, 2022, 08:30:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

@nightmaster imaju neki automati, ali ja bi uvijek uzeo direktno na kasi. Pogotovo sad kad nema guzve....

vip-jahorina

Quote from: ski_bord on 11 March, 2023, 13:06:48
Pozdrav

Kakve su staze i sta mislite o skijanju sutra 12. 03. nedjelja? Vrijeme bi trebalo biti dobro, suncano, a temperatura oko nule. 
Ako bude bar malo malo hladbije veceras, sutra bi staza mogla biti ok.


Elvir

Ja sam sinoc na nocnom bio i staze su bile vrhunske. U srijedu i cetvrtak je najavljen novi snijeg.  A prije snijega uvijek ide jugo, pa moguce da ce sutra bit juzine.

sauron

mijate.....kakvo je stanje, ima li snijega, isplati li se za vikend naletiti ( bio sam u februaru) al da " overim" sezonu :)

mijat


alekRovic

De ste raja,

Stigao 15og zavejan, 16 i 17 skijanje vrhunsko, 17 kazu svi mozda i najlepsi dan u sezoni, dobar minus, snega izobilje, a sunce.

Cak i danas staze ok drzale obzirom na debeli plus, al bas je pretoplo danas bilo, nisam fan bas tolikog plusa. Jos sutra pre podne da se overi i dosta za ovu sezonu.

WhiteMoon

Je li iko skijao jucer, danas? Na izvjestajima OC se vidi da se snijeg brzo topi, otprilike svaki dan -5cm. Kakvo je stvarno stanje, sta mislite vrijedili li se nadati vikendu?

mijat


MisterXZY


dugokontov