• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina sezona 2023 - 2024

Started by Nightmaster, 12 September, 2023, 14:16:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mk92

Pozdrav,
Quote from: mitar on 13 January, 2024, 09:33:27Dobar dan,imamo dogovoren smještaj u martu  kod Šestosjed Trnovo.Postoji li mogućnost hvatati noćno skijanje odatle?Hvala

Postoji mogucnost

mk92

Quote from: dix on 11 January, 2024, 12:57:08Pozdrav! Kakvo je stanje sa čekamjem na žicama, da li je gužva?
bio za vikend, Poljice bila guzva na stazi, nema puno cekanja, gondola bas brzo  kupi po 10 skijasa, ali zato na stazi na strmijim dijelovima bude dosta skijasa,

Djokovic i Ogorjelica okej.


mijat

@mitar
treba prvo da pešačiš malo i stižeš na noćno skijanje. zavisi gde si smešten, kod šestoseda trnovo je širok pojam

meni nije jasno zašto se ne otvara još staza, polovina januara a radi trećina skijališta  :X

mk92

Quote from: mijat on 15 January, 2024, 19:44:21@mitar
treba prvo da pešačiš malo i stižeš na noćno skijanje. zavisi gde si smešten, kod šestoseda trnovo je širok pojam

meni nije jasno zašto se ne otvara još staza, polovina januara a radi trećina skijališta  :X

Mogli su otvoriti pojedine staze, kad radi  Ravna planina, moze i Praca. Samo im se mozda ne isplati. Mada za vikend na Ogorjelici je bilo i kamenja po stazi.

Piljo

Pozdrav, dolazimo na Jahorinu od 12.2. Zna se kakvo ce stanje biti? Ima li najavljenog snijega do tada?

HeAd

Do tada ako ne padne ne mora vise ni padati, realno druga godina za redom da nema prirodnog snijega i da duva jebeni jugo X(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Piljo

Zadnji put smo bili 2021 krajem februara i bilo je ekstra sto se tice snijega, citava sedmica sunce ali je bilo i toplo. Skijanje do 12 ili 13, posle su staze vec bile razrovane. Dolaze po prvi put na Jahorinu sa nama sestra, zet i djeca i bilo bi bas steta da ga do tada ne zapada. Ma da ni ovde kod nas u SLO nije puno bolje sto se tice snega. Sad za petak ga najavljuju

HeAd

Reci ti meni jednu stvar. Sta nekog ko zivi u Sloveniji (osim ako nema rodbinu ovde) natera da dodje na Jahorinu. Ja sam se to uvijek pitao pored Austrije i Italije pred nosom.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Piljo

Pa posle ovih poskupljenja se i ja pitam 😅 znas kako je, zena ne skija niti hoce da nauci, a cerkica od 5g je tek sad u januaru prvi put bila na tecaju. Tako da meni se ne skija samom, a ovde smo uvek imali drustvo. A i onako meni nije lose, mozda da zivim dole bi mi bilo bezz. A rodbinu imamo, zena je dole rodjena a i moji sa mamine strane su dole

dix

Zašto je merač visine snega 30 cm u zemlji, baždarenje neko novo?

HeAd

Quote from: Piljo on 17 January, 2024, 22:26:53Pa posle ovih poskupljenja se i ja pitam 😅 znas kako je, zena ne skija niti hoce da nauci, a cerkica od 5g je tek sad u januaru prvi put bila na tecaju. Tako da meni se ne skija samom, a ovde smo uvek imali drustvo. A i onako meni nije lose, mozda da zivim dole bi mi bilo bezz. A rodbinu imamo, zena je dole rodjena a i moji sa mamine strane su dole

pretpostavio sam da je neka veza.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat

daj nam hede neki izveštaj, znamo da si skijao juče  anan  :skijas:

HeAd

Bilo je dobro svih 7 dana jer je suncano bilo bez magle. Ono sto nije bilo dobro je da se naplacivala puna cijena ski psa do cetvrtka kao da su sve ski staze u pogonu sto je izazvalo dosta revolta kod skijasa.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Elvir

Pozdrav svima, zna li neko kakva je trneutna situacija na stazama. Ima li kamenja? Isplati li se skijat naredna 4 dana?

WhiteMoon

Iskreno, skijanje je na silu. Staze smedje, snijeg tezak i topi se. Ne vrijedi parking platiti, kamoli kartu. Bez pola metra novog snijega, sezona je gotova.

Jahorina odavno nije bila ovako prazna u ovo doba godine. Na parkinzima ove godine nema guzve, a ljudi po apartmani i prodavnicama se zale da je prazno. Na naplatu dolazi pohlepa reflektovana u nerealno visokim cijenama kako ski karata, tako i ugostiteljskih usluga, ali i neulaganje u infrastrukturu i sadrzaje. Jahorina i dalje lici na veliko gradiste, a ko ce to koristiti, to ostaje da se vidi.