• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

nova godna

Started by goldietrickz, 10 December, 2005, 20:37:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

goldietrickz

dugo sam se opirao odlasku na jahorinu.priznajem,iz politickih razloga.ali kako vidim po ovoj stranici za to izgleda nema potrebe.ovo je strogi biznis.:)
zanima me ima li sto slobodno za novu godinu za jedno 6-8 ljudi i koliko bi to kostalo?znaci..one vikendice i to...
imam ovaj vip broj sto sam ga nasao kod vas na siteu pa cu i tu provjerit.

vip-jahorina

sta da radimo s tobom?
za sada mjesta nema. imamo u hotelu San otkazane rezervacije, te su tri dvokrevetne i jedna dvokrevetna slobodne.

vikendice su sve zauzete. jedna frendica iz dubrovnika ima svoj apartman ( za 6-8 osoba) slobodan od 28.12. do 01 ili 02.01
za sve informacije pozovite nas na broj +387 57 270 139 da bi vas proslijedili do nje..

sto se tice tvog (tvojih) kometara, hvala. ovdje se pravi biznis, vjerovatno je to jos pocetak. onima sto smeta sto je ovo srpski dio ili sto je stranica na hrvatskom, ili sto dolaze i srbi i hrvati (u zadnje vrijeme vise hrvati) ili sto vanzemaljaca nema ili sto .... ???, mogu ostati kuci ;), a mi cemo i dalje ovdje cijelu zimu lumpovati, derneciti, tulumariti, partijati, zurkati (jesam li koju verziju zaboravio??)

lijep pozdrav sa 1700 m nadmorske visine, ca. 80-100 cm snijega, zdravog zraka - vazduha i ....

goldietrickz

a nista...nadjite mi smjestaj.:)
oke onda..posto nisam do danas citao mailove i to.nadam se da nije kasno za ovu dubrovacku vezu.zovem vas veceras ili sutra.
glede ;) biznisa...ja sam iznenadjen i to pozitivno.koliko god bjelasnica i igman bili lijepi i imali super staze za board,sto nas najvise zanima,koliko god se mi tamo osjecali sigurno i ugodno,tamo nema nikakve organizacije.ni nekog smjestaja.ne ulazim u to zasto ga nema.ocito ovdje politika nije dobrodosla.:)
radi se o tome,da kad vec dajemo svoju lovu za nesto onda moramo znati da to i ide zasluzeno.
imam primjedbu na cijene skilifta.na sljemenu je jeftinije nego kod vas u sarajevu.malo cudno...al eto to je primjedba.znam da to ne odredjujete vi.
hvala za odgovor.