• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bude li (inace) snijega sredinom marta mj.!?

Started by Mirza, 25 January, 2007, 22:02:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mirza

Postovanje skijasi

Pisem vas iz Danske, ravne kao tepsija i isto tako dosadne (gledajuci iz skijaskog aspekta)! Imao sam cast prosle zime da dozivim preljepe piste i planine naseg regiona na Bjelasnici i Jahorini. Ove godine opet stizem dole, ovaj put sredinom marta i htjeo bih vaz ljubazno pitati kakvo bude stanje s snjegom u tom terminu, znaci sredina->kraj marta. Znam da je sad s ovim globalnim zagrijavanjem itd. vrijeme se okrenulo naglavacke, al inace kako je bilo do sad!?

Nadam se na odgovoru, da znam dali da nosim opremu  ;D

Pozdravi iz Kopenhagena

MIR

vip-jahorina

Pozdrav za nase ljude u Danskoj :)

u martu uglavnom ima snijega, i to prilicno.
nema guzve, uglavnom suncani dani. zato ja i volim najvise u martu da skijam
ne vjerujem da ce ove sezone biti drugacije, pogotovo sto nam prava zima kasni, ali nikad se ne zna...

gabrijelos

da li u 3mj kad je dan du¾i i ¾ièare rade du¾e ili i tada rade do 16h?

vip-jahorina

ne znam tacno od kojeg datuma, ali kasnije staze rade do 16.30 ili 17.00. Cim je dan duzi i staze su otvorene duze.
najbolje skijanje je u martu i to prijepodne.

Mirza

Hvala vam na odgovoru. Radujem se opet nasim planinama. Stizem 13. marta i nazad idem 3. aprila, tako da ce biit fore da se dobro izmorim :D Ko zna, mozda se sretnemo i nesto toplo popijemo :D

Poz

MIR