• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

¾ièare rade il ne rade

Started by ST-ski, 13 December, 2005, 10:15:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



neo

Moze li neko na vrijeme reci hoce li radidi zicare za vikend posto planiram da dodjem u nedelju na Jahorinu, a ne isplati mi se dolaziti ako nece raditi.
Pozdrav

majche

to je tesko reci kad se ne zna kakvo ce vrijeme biti za vikend, kad je gusta magla na jahorini je tesko skijati

role

Ima li kakva karta na webu da se vide sve staze na jahorini? Postoje li neke online informacije o radu ¾ièara i visini snijega? Postoji li kakva web panoramska kamera? Ako ima ko odgovore na ova pitanja molim linkove? U pon 19.12. sam u sarajevu pa bi malo i na snijeg ako bude sreæe!

Sotona_ae_f

Navodno da je na Jahorini 80 cm snijega...ali koliko ja znam to stoji veæ mjesec dana ta ista informacija. Malo mi sumnjivo :-\4
Ajde cijenjeni djelatnici Jahorine, potrudite se malo

majche

ja maloprije sa Jahorine dodjoh, smrzla sam se, nepamtim kad sam po ovakoj zimi skijala, na vrhu mecava, odnese sav snijeg sa vrha, uh bas je bilo hladno
snijega ima dovoljno, samo su zakazali sa pravljenjem staza, navece naprave staze i onda u toku noci padne snijeg i ujutro ne urade ponovo (makar tako izgleda) i onda skijas po cjelcu dok se ne skupe ogromne gute snijega, malo sam razocarana, nikako ne odrzavaju staze kako treba >:(
po prici iz novina cijena karte bi trebala da je 10 Km do pocetka sezone i juce je bila 10KM a danas krenuli po novom cjenovniku, razocarana sam, ajde da je bilo lijepo vrijeme pa da sam im dala 26 Km za dnevnu nego mecava i oni digli cijene

vip-jahorina

i ja imam informaciju da su cijene do 20.12 10 km. ali olimpijski centar ocigledno radi sta hoce.

Quote from: Sotona_ae_f

Navodno da je na Jahorini 80 cm snijega...ali koliko ja znam to stoji veæ mjesec dana ta ista informacija. Malo mi sumnjivo :-\4
Ajde cijenjeni djelatnici Jahorine, potrudite se malo
sto se tice visine snijga on je negdje 60-90 cm, zavisno gdje se mjeri. na stazama se snijeg ne mjeri, tako da te informacije nisu podobne za skijanje.
a sto se tice cjenjenih djelatnika jahorine: mi nismo jahorinski djelatnici nego privatno drustvo koje u nesposobnosti drugih pokusava da uz svoj posao da i par drugih informacija.