• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BOARD,SVAKA ÈAST...

Started by bosanka, 29 January, 2007, 15:20:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bosanka


denis

 za hotel board se strinjam s tabo,tam smo bili v decembru. Ker je res vse tako,gremo 16. 2. ponovno.smo ¾e rezervirali.folk,nikar drugam,tudi za otroke kuhar poskrbi pri hrani. cel kolektiv je porihtan v nulo!

vip-jahorina

slazem se sa vasim ocjenama. i sam cesto jedem u boardu. stvarnbo je dobro, kuhar na nivou, usluga za 5, a hotel je stvarno jedan od najboiljih na jahorini.

Master

Drago mi je da cujem lepe komentare za ovaj hotel, posto u prvom mesecu dolazim sa porodicom, upravo u ovaj hotel.
Imam pitanje: kakav je izbor restorana u okolini, posto je aranzman na bazi polupansiona, treba se snaci za rucak  :) ?
Pretpostavljam da se moze i u Boardu?

vip-jahorina

Moze i u boardu (kao nas gost 15% popusta), a u samoj bilizini su vise restorana, hotela....

helena

cao
mene interesuje da li se iz hotela board moze direktno sa skijama na stazu i sa staze direktno do hotela?

Buby


vip-jahorina

Hmmm,
ja jedem dva do tri puta sedmicno tamo, i ne mogu podjeliti tvoje misljenje, u suprotnom, meni su sva vrata otvorena, pa ipak najradije idem u Board.
Ne znam ko ti je rekao da bi vecera (predjelo, glavno jelo, desert) mogao kostati 5-10 km, mozda u Zambiji, ali ne na Jahorini. Cijena od 17 km je vise nego OK, kad uperedis da jedna pizza kosta 10-15 km na Jahorini.

Da nisi dobila popust, nisi ni trebala jer se radi o VECERI, a neo o RUCKU. Mi dajemo popust na RUCAK (procitaj Vaucer a i na stranici jahorina.org), mada dosta konobara zazmiri na jedno oko i da gostima popust na veceru, mada nebi trebali.

Za sljanje sa stola na stoil cu provjeriti, jer to nije u redu.

gagi

Quote from: helena on 24 January, 2008, 08:01:32
cao
mene interesuje da li se iz hotela board moze direktno sa skijama na stazu i sa staze direktno do hotela?
NE MO®E NA ®ALOST...sa staze do hotela da,ali iz hotela na stazu i liftove...

Bracanin

Evo nakon tjedna provedenog na Jahorini i u hotelu Board ostajem pod jako jako dobrim dojmom i to pozitivnim u svakom pogledu.Osoblje hotela je vise nego odlicno, te ski instruktor Milos.Sve u svemu odlicno te se vracamo opet.

Nichifor