• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skyyy

Pomoc oko m opreme tj. sta spada u opremu koja se rentir?
Za decu, narocito, da li kaciga i brile spadaju u opremu koja se iznajmljuje ili da kupujem!

Milos CTS


snow-dule

Da li postoji neka kladionica na Jahorini,ili se mora na Pale?Da i mi koji smo zavisnici bacimo neki singl,da se oproba sreæa  :))

brera


ninodragoljub


bakica


BL


bakica

Kada?
Doæi æu sigurno, samo ako bude   anan

MiKuLa

Noæno skijanje æe biti organizovano u subotu, 11.4.2015., na stazi Poljice od 18h do 21h

bakica

Quote from: MiKuLa on 10 April, 2015, 21:34:49
Noæno skijanje æe biti organizovano u subotu, 11.4.2015., na stazi Poljice od 18h do 21h

Hvala  :-* dolaziiiim  :DD

bakica


zlimfur

podzrav svima.
ako sve bude ok, napravicemo produzeni vikend na jahorini.
zanima me koje bi staze preporucili pocetnicima (ima nas u ekipi svakakvih, ja sam skijo, ali zadnji put prije 10 godina). smjestaj nam je u naselju sator.

mijat


dugokontov

OC Jahorina na svojoj interaktivnoj mapi (http://www.jahorina.org/files/mapa.php) ima poprilicno realnu gradaciju staza (plava, crvena, crna). Kao sto vidis tamo, Ski lift poljice (sidro), te staza broj 2 (sestosjed Poljice) su mozda i najblaze, sasvim ok za ucenje. Praca (broj 8 ) je dobar sljedeci korak, jer ima malo strmije dijelove, ali iza svakog takvog dijela ide ravni plato gdje imas prostora da se zaustavis, drugim rijecima, cijela staza je u kaskadama. Jos jedna staza koja bi se mogla izvuci, a da je malo blaza, je da sa sestosjeda Ogorjelica ides prema dvosjedu (na mapi je to mjesto gdje se crvena staza 3 i plava staza 4 skoro dodiruju), i onda spustas plavom 4, ali onda odes na Rajska vrata, predjes cestu i spustis se kod trafo stanice.

zlimfur

super. hvala na savjetima. ja sam bio prosle godine tri dana, ali nisam skijo, pa fakat nemam pojma gdje je sta bolje.

jos jedno pitanje i necu vas vise smarat za danas, da li ima neka skola skijanja za malecke (6 godina) od petka do nedjelje ili je jedina opcija ovi individualni casovi? vidim da VIP ima od ponedjeljka do cetvrtka, ali i za 7+..