Pozdrav Gost

vi pitate mi odgovaramo

• 1095 Odgovora
  • 247390 Hitova

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Odg: vi pitate mi odgovaramo
« Odgovori #1065 u: 10 Siječanj, 2017, 14:32:47 »
Pozdrav!
Prvenstveno sve pohvale Jahorinskom forumu kao i njegovim urednicima.Mnoštvo korisnih informacija naručito za nas koji prvi put planiramo posjetiti ovu prekrasnu planinu o kojoj smo čuli dosta lijepih riječi naručito od naših sugrađana koji su česti gosti Jahorine.
Uglavnom planiramo u veljači/februaru rezervirati neki od pansiona, a kako imamo dvoje manje djece shvatili smo čitajući forum da bi trebali potražiti smještaj na Poljicama.Eto za sada dvojimo između Pansiona Snješko i Pahuljica pa molimo preporuke!
Isto tako slobodni smo zatražiti info o ski kartama, konkretno da li dnevna karta "Lift Poljice"  kao i  dječiji paket Poljice uključuje i vožnje šesterosjedom Poljica (podaci sa stranice OC Jahorina baš ne preciziraju isto).
Također bi za naše klince angažirali učitelje skijanja, iako početno znanje imaju (oboje se u plugu spuštaju crvenim stazama naravno uz budno oko roditelja:))), ali iz iskustva znam da više i pažljivije slušaju učitelje nego nas roditelje.Pa eto VIP-ovci kako da Vas kontaktiramo...direktno na Jahorini ili prije?

Lijep pozdrav iz Osijeka svim ljubiteljima skijanja!!!

« Odgovori #1066 u: 12 Siječanj, 2017, 12:13:29 »
 :X :X :X :X :X

« Odgovori #1067 u: 12 Siječanj, 2017, 12:32:41 »
Pozdrav!
Prvenstveno sve pohvale Jahorinskom forumu kao i njegovim urednicima.Mnoštvo korisnih informacija naručito za nas koji prvi put planiramo posjetiti ovu prekrasnu planinu o kojoj smo čuli dosta lijepih riječi naručito od naših sugrađana koji su česti gosti Jahorine.
Uglavnom planiramo u veljači/februaru rezervirati neki od pansiona, a kako imamo dvoje manje djece shvatili smo čitajući forum da bi trebali potražiti smještaj na Poljicama.Eto za sada dvojimo između Pansiona Snješko i Pahuljica pa molimo preporuke!
Isto tako slobodni smo zatražiti info o ski kartama, konkretno da li dnevna karta "Lift Poljice"  kao i  dječiji paket Poljice uključuje i vožnje šesterosjedom Poljica (podaci sa stranice OC Jahorina baš ne preciziraju isto).
Također bi za naše klince angažirali učitelje skijanja, iako početno znanje imaju (oboje se u plugu spuštaju crvenim stazama naravno uz budno oko roditelja:))), ali iz iskustva znam da više i pažljivije slušaju učitelje nego nas roditelje.Pa eto VIP-ovci kako da Vas kontaktiramo...direktno na Jahorini ili prije?

Što se tiče skole škijanja, sve informacije na linku http://www.jahorina.org/info/ski-usluge.php 
dječiji paket Poljice obuhvata bejbi lift i tanjir na Poljicama
dnevna karta "Lift Poljice" nisam siguran, raspitamo se pa javimo  austin:(

Lijep pozdrav iz Osijeka svim ljubiteljima skijanja!!!

« Odgovori #1068 u: 17 Siječanj, 2017, 08:45:17 »
Hvala!!!  (PIVA)

« Odgovori #1069 u: 07 Veljača, 2017, 20:33:36 »
Poz, imam svoje pancerice pa me zanima koja je cena iznajmljivanja samo skija(i stapova naravno)
I ako moze neka preporuka za iznajmljivanje dobrih skija?

Hvala

« Odgovori #1070 u: 23 Listopad, 2017, 10:55:20 »
Bok,
mene zanima dali se več zna za evente u 2018 koji če se desiti na Jahorini možda red bull home run... ? dali ime negdje neki kalendar, da se možemo organizirat?

:skijas:

« Odgovori #1071 u: 23 Listopad, 2017, 10:58:53 »
Dobrodosao nam!
Jos ne znam nista oko ovosezonske redbull trke.
Objavit cemo cim nesto saznamo.

Jahorinaki EXIT je u martu ( 15-18.3).

« Odgovori #1072 u: 23 Listopad, 2017, 12:44:17 »
hvala na odgovoru :)

zanimam me jos recimo koje su lokacije ovih klubova  kao ice club ili mozda luda luca...  koji hoteli su blizu da bi znalii se malo zorganizirat..? :) hvala! ole

« Odgovori #1073 u: 23 Listopad, 2017, 13:21:00 »
Lavina, koliba (termag) su vise muzika uzivo dok luda kuca je malo drugi fazon.

Ostalo kad dodjes sam moras istraziti i naravno nam napisati ovdje ;-)

*

mijat

• 6562
« Odgovori #1074 u: 23 Listopad, 2017, 17:39:06 »
vipe, šta je luda kuća?

*

HeAd

• 4249
« Odgovori #1075 u: 23 Listopad, 2017, 17:41:26 »
A jbt ne znas sta je luda kuca (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

« Odgovori #1076 u: 10 Studeni, 2017, 14:03:06 »
pitanje vezano za rental skija na Jahorini

koje starosti imate skije i pancerice u ponudi?

Znači tri odrasle osobe i dvoje djece bi iznajmilo kompletnu ski opremu gore kod vas.

zanima me da li imate kvalitetnu opremu i modele od posljednjih nekoliko godina ili nešto starije modele?

hvala

« Odgovori #1077 u: 19 Studeni, 2017, 19:58:56 »
ima svega, i novijih, srednjih i starijih modela.

*

mijat

• 6562
« Odgovori #1078 u: 19 Studeni, 2017, 21:15:59 »
ima li kamenjarki? rezerviši meni jedne za svaki slučaj  regge ili da aktiviram elanove iz 76-te  ideea:(

« Odgovori #1079 u: 19 Studeni, 2017, 21:25:17 »
Naravno  austin:(