• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Samt

Pitanje:  Kako stoje stvari sa prijevozom od Sarajeva do Jahorine? Koliko cesto ime neki autobus i kolika je cca cijena? hVALA UNAPRIJED I VELIKI POZDRAV OD EKIPE IZ dUBROVNIKA...

vip-jahorina

potrazi malo u forumu, sto puta smo oko toga pricali

marko1992

neka mi neko iskreno odgovori koliko ima snega na jahorini.ja dolazim trinestog i da li ce tada biti dovoljno snega za skijanje ::)

dariarius

Quote from: marko1992 on 07 January, 2007, 19:09:47
neka mi neko iskreno odgovori koliko ima snega na jahorini.ja dolazim trinestog i da li ce tada biti dovoljno snega za skijanje ::)
Prognoze nisu najbolje,u najavi sti¾e toplo vrijeme s temperaturama  iznad 0   u sljedeæih petnaest dana. javascript:void(0);
Sad

tisssina

Vratila sam se juce,bila sam dva dana,i bilo je super vrijeme(juce malo vjetrovito,ali ok).
Marko1992-ako ne padne snijeg u toku sedmice ne isplati se dolaziti 13.(na skijanje/bordanje),ali svjez zrak i super klopa ti nece naskoditi.
Usput,vip-kakve su prognoze za naredni vikend?


tara


vip-jahorina

sve u vezi bukinga se obratite nasim operaterima u BiH.

kenanm


vip-jahorina



3d

http://www.jahorina.org/files/web-cam.php
pada snijeg

vip-jahorina

kao sto vidite na web camu- snijeg pada. tema vezana za stanje na jahorini je:
http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,224.msg1290.html#msg1290

milan.j

zanima me dali danas pada snijeg na jahorini i zasto ne radi web cam

mars

pitanje za VIP-JAHORINA: dali ima Jahorina sreðene pruge za trèanje, i gde se nalaze ako jih ima i du¾ina staza?

Hvala

vip-jahorina

staze su na "dvoristima", ali ti nebi mogoa reci nesto blize o tome, jer to nije u nasoj nadleznosti. s obzirom kakva je situacija sa snijegom, moguce je da ove godine nije bas kako bi trebalo biti.