• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cvetko

rezervisao sam vikendicu u naselju sator pa sam vezan svaki dan da krecem sa zicare poljice.moje pitanje je :da li ljudi koji rade na toj zicari znaju ujutru kakva je situacija sa ostalim zicama(rade li)?ili ako neznaju da li imate neki telefon koji bih mogao da zovem ujtru i da se informisem? hvala!

gabrijelos

koja je staza u globalu laksa Ogorjelica2 ili Poljice?

vip-jahorina

na jahorini su staze dosta izmjesane, znaci crvene, plave i crne, skoro sve na jednoj stazi.
poljice (dvosjed) je gornji dio malo tezi a onda jeza dosadno (srednji dio), dok donji dio (od lifta poljice) je skroz dobar.
ogorijelica dva takodjer je u gornjem dijelu tezi dio, sredina je skroz dobra, donji dio malo laksi.

nego, ja to bas ne mogu vidjeti it tog ugla jer trazim sto strmije i brze, ali probaj pa nas izvjesti... :D

gabrijelos

namjeravam doci za vikend :),   ako se nepredomislim zbog pretoplog vremena :(   javim se poslije sa svojim misljenjem ;)

vip-jahorina

prati situaciju. a ako dodjes, obavazno se javi sa izvjestajem po povratku :)

nikoman

Molim vas, ka¾ite mi kdje na karti naðem vikendicu Marmot!


Pozdrav, Niko! ;)

vip-jahorina

mapa jahorine:
http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,118.0.html

Marmot je skroz nova Vikendica te nije jos na mapi.
ali se nalazi odmah uz M&M. Lokacija je veoma dobra. parking ispred kuce.

zeljusa

Pozdrav

dvoumim se dali da docekam novu godinu na jahorini, pa mozete li mi da preporuciti neki klub, disko na jahorini gdje se moze docekati nova godina ( gdje nema narodne muzike  )..da li se mora rezervisati, ili kupiti karta? ili se moze doci 31 decembra bez ikakve rezervacije i sl.?




vip-jahorina



ziponja


ina

pozdrav sa jahorine!naravno da i ove zime mozete najopustenije uzivati na nasoj planini!to odakle dolazite najmanje je vazno u smislu da zbog toga mozete imati neprijatnosti.ne znam gdje ste bili smjesteni prosle god.i koji termin ali tacno je da imamo puno,puno gostiju iz Hrvatske,vecinom ZG,Dalmacija...znaci,bez problema.i jos vrlo vazno ::)ovdje se dobra volja i dobro raspolozenje cijeni kao malo gdje pa-osmijeh na lice i dobrodosli!

vip-jahorina

ja mislim da nisu potrebni daljni komentari.....
Dobrodosli nam :)

Par podataka i savjeta:
Vezano za broj gostiju iz Hrvatske:
Termini 22.12.-12.1 su uglavnom gosti iz Hrvatske, poslije toga manje, jer naravno nema vise raspusta, ali su konstantno prisutni. Kako mi veoma puno paznje polazemo na sigurnost nasih gostiju, vodimo i paznju o svemu tome. znaci, opusteno nam mozete i dalje dolaziti, "kaj" "di si" i "Bog" se veoma rado cuje. Vazno je da se postuje i domace i to je to. :)

Sto se tice politicke situacije, ona ne treba da vas brine, jer je to samo politika. Ljudi na podrucju Jahorine i Pala zive dosta od turizma, i ne vjerujem da ce se dozvoliti bilo kakvo neprlike za nase goste.


Onill

Quote from: vip-jahorina on 09 December, 2007, 01:30:48
ja mislim da nisu potrebni daljni komentari.....
Dobrodosli nam :)

Par podataka i savjeta:
Vezano za broj gostiju iz Hrvatske:
Termini 22.12.-12.1 su uglavnom gosti iz Hrvatske, poslije toga manje, jer naravno nema vise raspusta, ali su konstantno prisutni. Kako mi veoma puno paznje polazemo na sigurnost nasih gostiju, vodimo i paznju o svemu tome. znaci, opusteno nam mozete i dalje dolaziti, "kaj" "di si" i "Bog" se veoma rado cuje. Vazno je da se postuje i domace i to je to. :)

Sto se tice politicke situacije, ona ne treba da vas brine, jer je to samo politika. Ljudi na podrucju Jahorine i Pala zive dosta od turizma, i ne vjerujem da ce se dozvoliti bilo kakvo neprlike za nase goste.

ma bitno je samo da ponesete pare i niko vam nista nece...isto kao i na jadran kad ides ..kad imas pare sve te vole:)