• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

komsinicabg

Interesuje me da li neko zna da li ima neki hotel ili neki apartmani gde mozes da dovedes kucnog ljubimca? Mi smo do sada zimovali u Vili Termag, ali nazalost nije dozvoljeno za pse  ;(( Hvala unapred

vip-jahorina

ima, ali najbolje da pozeves prodaju na telefone koji su na jahorina.org navedeni
Imas u broj i u Srbiji a mozes direktno pozvati i na Jahorinu, tu najbolje znaju: +387 65 414 413

komsinicabg


SerpaSki

Zdravo,

Gdje se u Sarajevu mogu kupiti dobre i sa cijenom povoljne pancerice, nove? Moze li ime radnje, adresa i slicno. Dolazim ovih dana, pa bi malo ulozio u opremu.

Hvala,

Pozdrav

smislo

Nesto se ne sjecam od prosle godine, mora da sam bio pod  (tea), jel ima bankomat na Jahorini?

ritta

Quote from: smislo on 16 January, 2014, 19:52:26
Nesto se ne sjecam od prosle godine, mora da sam bio pod  (tea), jel ima bankomat na Jahorini?
Imas u hotelu Bistrica.

smislo


BoleBl

Hrana u Rajskim vratima jeste odlicna i oni mozda najbolje rade na Jahorini, ali jeste primjetili da konobari nikada ne nose racun (fiskalni pogotovo)?!
op, op, op, op.....

HeAd

a jesi primjetio da nigdje ne dobijes fiskalni racun sem u hotelu  8))
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Milos CTS

fiskalni dobije samo ko tra¾i ;)

ritta

Ajde da i ja nesto pitam..
Koja je razlika izmedju zenskih i muskih pancerica?
Jedan moj frend je trenutno u misiji kupovanja pancerica i gle cuda od tolikih modela najbolje mu odgovaraju "zenske" pance iako po velicini i izgledu ni malo nisu zenskaste. Moje su npr.sa cvjeticima  (blush)
Sada je u dilemi sta da napravi...a ja kao iskusni skijas...pomislih da je najbolje da pitam vas... ideea:(

brera


mijat


ritta

Sto ispada da je on muskarac u zenskom tjelu  (:smijeh:

brera