• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

smislo

Zenska cipela ima zaobljen kraj ulozka na dole zato sto je kod zena list noge nize, dok je kod muskih ulozak zaobljen na gore...sto se flex-a tice, tu nema puno razlika ima i zenskih cipela sa zestokim flex-om, >130...

ritta

 (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:
Pa cuj,nisam ga provjeravala  :DD
A nista...neka malo prosiri potragu pa mozda nadje koje muske pance da mu odgovaraju.
Ako ne zeli da posumljam u njega,ha ha

ritta

Quote from: smislo on 22 January, 2014, 15:32:30
Zenska cipela ima zaobljen kraj ulozka na dole zato sto je kod zena list noge nize, dok je kod muskih ulozak zaobljen na gore...sto se flex-a tice, tu nema puno razlika ima i zenskih cipela sa zestokim flex-om, >130...
Sto ispada da je u principu svejedno...i da se ipak treba voditi onom ako su ti OK , udobne i nogi udobne nije ni bitno muske/zenske?!  :SS

brera


ritta

I opet sam na pocetku  ideea:(
Sta savjetovati?!

mijat


JoVanSnoW

Moze li neko da kaze koliko traje vremenski penjanje zicom i spust na Praci, po ok vremenu normalnom brzinom...a takodje i na Poljicama zicom i spust.....Hvala WTF
Raja do ajaj

Stale


ritta


Filipino


brera


Filipino

to je moguce samo ako svaki put kod brke na polazu Prace maznes krusku  anan anan

mijat


ritta

Ma neee...naravno da me nisi uvrijedio  3:(
A nadam se ni ja tebe..samo sam se branila u zenskom duhu  devil

BoleBl

 ole
Quote from: HeAd on 20 January, 2014, 08:39:15
a jesi primjetio da nigdje ne dobijes fiskalni racun sem u hotelu  8))
'ajd dobro, necemo sad ganjati detalje, moze i obicni stampani racun samo da nije onaj list bloka sto ga konobar izvuce iz zadnjeg dzepa  austin:(
op, op, op, op.....