Pozdrav Gost

vi pitate mi odgovaramo

• 1088 Odgovora
  • 211299 Hitova

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Odg: vi pitate mi odgovaramo
« Odgovori #1080 u: 30 Studeni, 2017, 13:55:55 »
cijene za rent skija na stranici su u eurima ili markama?

*

mi5

• *
  • 1
« Odgovori #1081 u: 08 Siječanj, 2018, 00:28:01 »
Pozdrav

Ove sezone ću sa svojih 30 godina prvi put stati na skije, iskusnija ekipa izabrala i bukirala Jahorinu, a ja imam hrpu pitanja pa vas molim da mi odgovorite bar na neka.

Dolazimo iz Zadra, autom, smještaj u hotelu Bistrica, koliko je siguran parking za auto sa hrvatskim tablicama?, I nisam našao nigdje cijenu parkinga za goste hotela za ovu sezonu?

Također, nije mi jasno, na stranicama OC Jahorina vidim cjenik za neku ski školu http://oc-jahorina.com/cjenovnik-skola-skijanja/ ali tu na forumu vidim da škola ima više? I ima škola a rent opreme se ne spominje?

E, da kad smo kod opreme, naočale se isto mogu rentati?

Unaprijed zahvaljujem

« Odgovori #1082 u: 08 Siječanj, 2018, 06:00:33 »
Pozdrav

Ove sezone ću sa svojih 30 godina prvi put stati na skije, iskusnija ekipa izabrala i bukirala Jahorinu, a ja imam hrpu pitanja pa vas molim da mi odgovorite bar na neka.

Dolazimo iz Zadra, autom, smještaj u hotelu Bistrica, koliko je siguran parking za auto sa hrvatskim tablicama?, I nisam našao nigdje cijenu parkinga za goste hotela za ovu sezonu?

Također, nije mi jasno, na stranicama OC Jahorina vidim cjenik za neku ski školu http://oc-jahorina.com/cjenovnik-skola-skijanja/ ali tu na forumu vidim da škola ima više? I ima škola a rent opreme se ne spominje?

E, da kad smo kod opreme, naočale se isto mogu rentati?

Unaprijed zahvaljujem

Dobro ti nama došao a za hrvatske tablice ne brini. Na Jahorini ih je mnogo (što ćeš i vidjeti) i niko nema problema zbog toga.

Što se tiče ski škola, ima ih više i najbolje je da odabereš kada stigneš na planinu i vidiš šta se nudi.
Rentala opreme isto tako ima dosta i momci i djevojke iz ski škole koju odaberete će vas najbolje uputiti šta da iznajmite i gdje. Brile (naočare) se mogu rentati, naravno.

Uglavnom, dobro došli i želim vam svima ugodan boravak i da naučite skijati što prije.

« Odgovori #1083 u: 21 Siječanj, 2018, 11:46:50 »
Dobar dan na  (snow) Jahorino iz SLO :)

8 komada nas će doči iz Slovenije na Jahorino u suboto 27.1. i ostajemo do četvrtka 1.2.
Zanima me, gdje možemo nabaviti 4-dnevno ski karto i ili trebamo za ovo ski karto i fotografije.
Za snijeg se vjerovatno ne trebamo bati? :)

Hvala i lep pozdrav, Simon

« Odgovori #1084 u: 24 Siječanj, 2018, 23:02:06 »
za sada snijeg ima na izvoz. staze su vrh. valjda ce ostati tako :-)

*

dix

• **
  • 26
« Odgovori #1085 u: 10 Veljača, 2018, 10:52:09 »
Da li na kasama za kupovinu ski pasa prolaze kartice (visa)?

*

BOJAN-BG

• 4240
« Odgovori #1086 u: 16 Veljača, 2018, 21:44:26 »
Sta je sa vremenskom prognozom na sajtu

« Odgovori #1087 u: 16 Veljača, 2018, 22:30:53 »
Da li na kasama za kupovinu ski pasa prolaze kartice (visa)?

Ja nisam plaćao karticom, ali mislim da sam vidio pos terminale

« Odgovori #1088 u: 03 Ožujak, 2018, 10:54:23 »
Zdravo,
Trazio sam temu izgubljeno-nadjeno ali nisam pronasao tako da se izbinjavam ako je post na pogresnoj lokaciji...
Izgubio sam novacnik i sve dokumente ukljucujuci i saobracajnu dozvolu u cetvrtak 01.03. negdje oko Snezne Kraljice. - 16.03. Dokumenti, nadjeni i vraceni...Hvala