• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Juraakc

cijene za rent skija na stranici su u eurima ili markama?

mi5


ninodragoljub


simo

Dobar dan na  (snow) Jahorino iz SLO :)

8 komada nas æe doèi iz Slovenije na Jahorino u suboto 27.1. i ostajemo do èetvrtka 1.2.
Zanima me, gdje mo¾emo nabaviti 4-dnevno ski karto i ili trebamo za ovo ski karto i fotografije.
Za snijeg se vjerovatno ne trebamo bati? :)

Hvala i lep pozdrav, Simon

vip-jahorina

za sada snijeg ima na izvoz. staze su vrh. valjda ce ostati tako :-)

dix

Da li na kasama za kupovinu ski pasa prolaze kartice (visa)?

BOJAN-BG

Sta je sa vremenskom prognozom na sajtu

bojanmx

Quote from: dix on 10 February, 2018, 10:52:09
Da li na kasama za kupovinu ski pasa prolaze kartice (visa)?

Ja nisam plaæao karticom, ali mislim da sam vidio pos terminale

asmirgets

Zdravo,
Trazio sam temu izgubljeno-nadjeno ali nisam pronasao tako da se izbinjavam ako je post na pogresnoj lokaciji...
Izgubio sam novacnik i sve dokumente ukljucujuci i saobracajnu dozvolu u cetvrtak 01.03. negdje oko Snezne Kraljice. - 16.03. Dokumenti, nadjeni i vraceni...Hvala

Nmnj


Milena93

Cao svima...novi kolacic ovde :)
Posle 6 godina vracam se na stazu, a i prvi put idem na Jahorinu ove godine. Citala sam forum, ima mnogooo korisnih info i bas ste kul, ali mene zanima koja bi staza bila za mene, tj sa kojom da pocnem? Takodje, znacilo bi mi ako neko ima info o smestaju guesthouse yeti.

Hvala unapred

fran_zgb

Pozdrav,
gdje na Jahorini ima neki klub ili slièno naveèer? Po¾eljno da nisu narodnjaci ali ajde uz dovoljno alkohola æu se prilagoditi svemu :).

Hvala

Milena93

Drugarica i ja smo se upravo vratile...preporuka za Pegi na stazi i Vucko i Koliba...u Lavini nam je bilo smor... :bravo::(

Igorac


vip-jahorina