• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

rale

Na koji nacin ce biti povezana nova staza prace sa stazom gondole da li ce to biti neki tunel,podvoznjak ili nadvoznjak ?

alekRovic

Pozdrav, gde bih mogao u blizini vile Bella rentirati ski opremu? Da li se i kacige rentiraju?

alekRovic

Ovi hoteli sto imaju bazene (da ih ne reklamiram) jel tu uslugu nude samo svojim gostima ili mozemo i mi sa strane?  (:smijeh:

Takodje ako neko zna koliko je upad u neki od njih, moze mi poslati poruku  (Y)

ludiborderi

Zna li neko neki taxi na jahorini, i koliko se krece npr od Satora do Bistrice ? Broj tel ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

vip-jahorina

Quote from: ludiborderi on 29 February, 2020, 18:18:28
Zna li neko neki taxi na jahorini, i koliko se krece npr od Satora do Bistrice ? Broj tel ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Imas taxi stand na parkingu poljice.
Ali puno interesantnije je sto imas besplatan skibus Sator - hotel Jahorina

Sinovac

Cao drugari, dolazim na jahorinu od 25og prvog, pa celu tu zadnju nedelju januara. Gledam prognozu za tu nedelju i malo me brine to naglo otopljenje, cak pise i da ce kisa da pada. Znam da je mnogo daleko da bi se moglo verovati u prognozu.
Zanima me kakva su iskustva vas koji ste vec dugo da jahorini, da li je realno da nema snega krajem januara? Kad bi trebalo da bude ako tad ne.

mijat


Zumbul

Pozdrav drugari,
Da li neko od rentala na Jahorini ima freeride skije!?

Sinovac

Drugari hvala na odgovoru :)
Imam jos dva pitanja. Prvo je sto se tice parkinga, mi smo u vikendici u naselju Satori, jel placamo parking samo ono na ulazu kad uzmemo karticu ili placamo i to i plus parking mesto?
I zanina me Jel ima neki veliki super market na Jahorini ili je najbolje nakupovati na Palama?

snow-dule


ludiborderi

Hej drustvo pitanje … trebao bih auto ostaviti u servis u Sarajevu dva dana pa bi naravno ta dva dana zapalio gore na bordanje malo :) e sad pitanje ima li kakav organizovan  prevoz od Sarajeva do Jahorine i sta mi je najbolje ako neko zna


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

vip-jahorina

Nemas nista iz Sarajeva ka Jahorini.
Postoji neki skibus koji vozi iz Pala na Jahorinu. Pogledaj na sajtu TO Jahorina/Istocno Sarajevo.