• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Askoo

e zanima me ako iko nesto zna o koordinaciji u skijanju...znaci uopsteno koliko je prisutna i tako to!il neku stranicu gdje to mogu nac...veoma mi je potrebno..hvala unaprijed
Word!

tamaraInatasa

Cao! Planiram na Jahorinu sa drugaricom za novu, i zelimo znati kakve su ski staze, gdje je najbolje za smejstaj (hoteli, ne privatno)i nocni provod? U kojem djelu je najvise omladine????
pozzz

vip-jahorina

mislim da je u forumo toliko toga opisano, ispricano, samo malo pretrazi....

OliviaBetty


OliviaBetty


gabrijelos

Ima na Jahorini dovoljno mjesta i za te stvari ali opreza nikad dosta

Zna biti dobro u podnozju poljica, kad se upale svjetla za nocno dosta ljudi se sanjka s djecom i jos ako pada snijeg te veceri dojam i dozivljaj za djecu je zagarantiran a fotic obavezan ;)

vip-jahorina

@OliviaBetty

zavisno gdje si smjestena. u naselju Sator? u Poljicama? ili tamo gdje su San, Lavina i co.?
Uglavnom, ja bi se klonio staza, pogotovo zbog djece. ima mjesta gdje gos se okrenes, ali pazi na stazama.

Nina01

Æao! Dolazim k vama 27.12. Imam rezerviran boravak u vili Rog (ne u kuæi Lovaèki rog), ali nisam nigdje mogla naæi nikakve podatke o njoj, slike.... Pa ako znate kakve podatke, gdje se nalazi, koliko je daleko od staza i slièno da mi odgovori...
Hvala!

Nina01

Hvala! Bila sam i na linku... :)

aner

CAO
JE LI MI MOZE NEKO POMOCI,NAIME DOLAZIM SA EKIPOM NA JAHORINU PA BI SMO ZELJELI DA SE REKREIRAMO UZ MALI FUDBAL,DA LI POSTOJI MOGUCNOST ZA TAKVO NESTO NA JAHORINI...AKO DA GDJE I KAKO...NARAVNO U ZIMSKOM PERIODU(POSTO PLANIRAMO MOZDA JOS IDUCEG VIKENDA NA LJEPOTICU JAHORINU)
HVALA NA ODGOVORU...POZDRAV


aner


alfa


aner


suma.ker

najbolje vam je resenje da kupite soni play pa po celu noc u sobi igrate fucu !!! Zimi fudbal na Jahorini!!???????? pored svih staza za skijanje.................??????????? vidi da si pitao za golf pa da te razumem..........
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........