• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

aner

Quote from: suma.ker on 18 November, 2008, 22:47:10
najbolje vam je resenje da kupite soni play pa po celu noc u sobi igrate fucu !!! Zimi fudbal na Jahorini!!???????? pored svih staza za skijanje.................??????????? vidi da si pitao za golf pa da te razumem..........
GOLFA NEZNAM IGRATI.....A KAKO SAM IZ MOSTARA NEZNAM I NESTO ME I NE PRIVLACI SKIJANJE.....AKO JE ZA RAZUMITI,SAD NE MRZIM TAKVO STO,ALI JEDNOSTAVNO NIJE TO ZA MENE..

gagi

MO®DA SE PREDOMISLI© KAD PROBA©...
SAVET: ODMAH STANI NA SNOWBOARD..

vip-jahorina

na palama ima zatvorena hala, moze se iznajmiti po satu. ako zelis kontakt, javi mi se preko pm

Siladi

Majstor je poceo na vreme da razmislja! Mozda ce i nama biti potrebna sala za neki sport, ako ne bude snega za novu godinu! Tacno nas 22 pa mozemo i na veliki teren  :D
Kakve su dogorocne prognoze??? 'Oce li biti snega dovoljno za sankanje ;D   
   
Jahorina ce biti puna pa mozemo turnir u futbalu ili ako iko ima dobar predlog... npr. mokre (ledene) majice 8)
Ostaje nam da se nadamo da ce proraditi neki lift ako bude snega! Pracu sam vec i zaboravio (nisam imao jos ni prilike :(  tesko da cemo sad probati... ??? :-[



alfa

Kakve su najave za ovu godinu sto se padavina tice ovo nisu uopste lose ideje.Ja sam imao gomilu predloga iznesenih ovde ali niko da odgovori...organizacija turnira(i to na snegu) u fudbalu uopste nije losa ideja...tereni ispred Bistrice su moguci kao resenje ali recimo i klizaliste pored Termaga koje nije u funkciji(ako se dobro secam nije prosle godine radilo) su jedno od resenja....mozda da se nadje kakav sponzor(neka pivara ili nesto slicno) i pokusa sa organizacijom ;D ;D ;D

Nedim

VIP, jedno pitanje za tebe, iako je moguce da je ranije postavljano ali ga ja nisam vidio: da li su rukovodioci ski centra razmisljali da na izlazima sa dvosjeda, posebno Ogorjelice 1, uklone kamenje i postave vjestacku travu ili neki slican materijal? Mislim da je to jako mala investicija, posebno sto je potrebno pokriti svega 5-6 metara, a bilo bi mnogo lakse sici sa lifta do staze.


vip-jahorina

ima dista toga da se uradi na jahorini, znam da je to sitnica, ali prenijet cemo dalje nadleznim.
kad sam ja bio dijete, mi smo kao takmicari ljeti isli na jahorinu i sklanjali kamenice sa staza i to prilicno cesto. danas je drugo vrijeme .... sve se placa.

u svakom slucaju hvala na prijedlogu....


vip-jahorina

iznad hotela kristal, otprilike 150 m (ako znas: prije one najvece uzbrdice), moderna kuca, prosle ili pretprosle god napravljena...
unutra su apartrmani, i ako ti to ne smeta, moze se preporuciti.

doricic

puno hvala vip-jahorina na odgovoru.....jedva èekam da doðemo na stvarno najbolju planinu u ex yu........uz sve pohvale planini i najbolji je provod.........

Stipe16

Molim informacije di se nalazi "Vila Marij",iako nije u ponudi...
vip molim te ako znas tocnije od "u naselju sator"...
Fala! ;)

ricco

Pocetnik sam pa me interesuju lake staze na jahorini.
Na ovoj mapi staza kao da ih i nema.
Koja je najbolja staza za pocetnike.

Pozdrav


KikicN

Planirao sam doci sledeci vikend na Jahorinu na skijanje i ostati 4-5 dana, pa me zanima kakva je situacija sa snijegom, rade li ¾ice svim danima i koje, ima li skijasa, magle ...
Unaprijed hvala...

vip-jahorina

od 15. bi trebale zice raditi. snijeg trenutno pada i ima ga oko 40 cm. kakvo ce biti stanje kad ti dodjes, cemo vidjeti