• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KikicN

Zasto vam ne rade web kamere? Znaci zice ce raditi u subotu i nedelju, pa onda od ponedeljka 15.12.2008. godine redovno rade svaki dan?



drlja

Pozdrav svima, trebao bi doci prvi put na Jahorinu, do sada sam skijao na raznim planinama pa rekoh da probam nadaleko cuvenu Jahorinu. E sad pitanje: nasao sam preko neke agencije Pansion Atomic , pa ako bi mogli pomoci i reci nesto o doticnom pansionu. tj. da trazim dalje ili da idem tamo? U svakom slucaju dolazim na jahorinu pa reko da se raspitam na vreme. Hvala unapred!!!

stefi_89

jel znate mozda da li ima autobus od pala do jahorine oko 8-9 sati uvece?


sasav

Quote from: drlja on 14 December, 2008, 09:50:09
Pozdrav svima, trebao bi doci prvi put na Jahorinu, do sada sam skijao na raznim planinama pa rekoh da probam nadaleko cuvenu Jahorinu. E sad pitanje: nasao sam preko neke agencije Pansion Atomic , pa ako bi mogli pomoci i reci nesto o doticnom pansionu. tj. da trazim dalje ili da idem tamo? U svakom slucaju dolazim na jahorinu pa reko da se raspitam na vreme. Hvala unapred!!!

pansion se nalazi u naselju ©ator.   nebih davao  druge komentare vi æe to reæi nakon zimovanja.

drlja

Sta bi to znacilo? Mislio sam da li da trazim drugo nesto ili.. Posle boravka tamo ne znaci mi mnogo da dajem komentare. Zato sam hteo da vas pitam za misljenje, pre nego sto dam pare  :-[. ili da mi preporucite nesto. Poz

vip-jahorina

uh,,,,,, moram malo programirati, sad je bas nezgodno

stefi_89

a jel znate mozda koliko taxisti uzimaju otprilike od pala do jahorine? posto ja stizem autobusom oko 8 uvece pa ne bi da me oderu. ako vec nema autobusa u to vreme...

stenlicek

idem sada za 7 dana na jahorinu i zanima me dali ce biti dosta snega za skijanje ?  :-X

suma.ker

bice snega. zadnjih 10 god oko novaka uvek je bilo bar pola metra..opusti se!!!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

cekpi

 ??? ???
Da li ima ovdje ljudi koji su trenutno gore... da mi kaze imal kakve sanse za skijanje....
Subotu ujutro dolazim al ne bi dzaba iz Tz zapalio da popijem rakijicu i nazad..  :'(

cro 1

da li je moguce uci u bosnu samo sa osobnom iskaznicom iz hrvatske ?neki su ostali kratki sa putovnicom pa...   :-X

blondie

Quote from: cro 1 on 22 December, 2008, 11:42:33
da li je moguce uci u bosnu samo sa osobnom iskaznicom iz hrvatske ?neki su ostali kratki sa putovnicom pa...   :-X

mo¾e, bez problema, provjereno!
Budi uvijek nezadovoljan onime ¹to jesi
ako ¾eli¹ postati ono ¹to jo¹ nisi;
jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo æe¹ i ostati.