• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tihomir

molim odgovor! bas me interesuje. hvala!

vip-jahorina

da kuca je prodata, ali kako se trenutno nista ne prodaje, stoji jos tu. kad dodje nesto novo, sto veoma tesko cemo objaviti ....

slav

VIP-e i ostali imam jedno pitanje.
Da li na prihvataju kartice/kreditne i debit/ za placanje ski karata ,iznajmljivanje opreme i placanje smjestaja?
I da li i gdje na planini ima cashpoint-bankomat?
Unaprijed i vjecno zahvalan.

vip-jahorina

karticama moze u odredjenim hoteli, ski pass same marke ili euri
bankomat u hotelu bistrica

Alonzo


Filipino


Alonzo

Hvala. Ne mogu da docekam. Kazu da su staze bolje nego na Kopu. Jedva cekam da se sjurim sa uzivanjem

malena


Big_DANE

VIP voleo bih da pitam da li ce biti nesto uradjeno po pitanju SIGURNOSTI  NA STAZAMA!?? Pod tim mislim > Zastitne ograde!????
Jako malo ima zastitnih ograda... nekoliko je ljudi koje znam(jedan moj drug) i ne znam(dvoje klinaca) na Poljicama tamo gde je onaj put ispalo sa staze u provaliju...srecom nije se nista desilo...jako je opasno, jos kad se podrezu grane i bukvalno naprave siljci... :o
Poz

vip-jahorina

em sam ja smetnuo sa uma, a vjerovatno i svi ostali. zato sto smo svi bili iskljucivo oko sestosjeda "zabrinuti" pa se zaboravilo na ostale stvari. vjeruj mi da sad ne mogu ni upitati nekoga jer se toliko toga uradilo ove godine. cim stane ovo ludilo (ako pratis forum vidjeces da se svasta dogadjalo) oko sestosjeda, te planova gdje ce novi liftovi (8 njih), jezero, koja ce se prva staza osnijeziti, za i protiv jezera: na vrhu jahorinu odnosno u dnu (praca) itd...
mislim da su to ipak prekretnice na jahorini, te ih ne treba sputavati sa pitanjima koja su se doduse trebalo puno ranije rijesti....

prosle godine su stavljali neke zastitne ograde, ali najiskrenije nijo to to. trebalo bi neko da to preuzme na sebe i da odradi kako treba.....

Mila

Pozdrav svima!
Molim vas za pomoc tj. savjet vezan uz smjestaj. Pregledavajuci ponudu smjestaja, a obzirom da smo samo suprug i ja ucinilo mi se jako "zgodno" apartmansko naselje Balkan Mountain 407 za 2 osobe te NIK u potkrovlju (2 osobe).Sezona 2010. bi nam bila prvi dolazak i sve nam je nepoznanica. Ima li netko iskustva sa tim smjestajem? Mozete li nam mozda preporuciti nesto drugo?

zum

apartmani NIK su u redu, mada nista posebno, tu sam bio. onaj u potrkovlju je malo manji i ako ste visoki, onda ponesite zavoje za glavu.  ;D
ovaj prvi (slusaj imena buraz: balkan-planina  (:smijeh: ) je u vucku. tamo su ti svi full dobri apartmani. samo pazi jer ides preko direktno preko vlasnika apartmana, pa nemas nikakvu dodatnu ponudu hotela vucko. ako budes pojedninacno placala, moze te puno skuplje doci. zato bi ti preporucio direktno preko agencije: hotel vucko

sto se tice ostalog smjestaja, meni ne pada trenutno nista na pamet. ali sigurno ce ti vec neko poslati neku poruku pa ces se snaci. ili na startnu stranicu www.jahorina.org - tu imas svega

Mila

Ta "balkan-Planina 407" nalazi li se blizu kakvih dobrih sadrzaja?

Filipino

Quote from: danilosubotic on 13 September, 2009, 13:57:19
VIP voleo bih da pitam da li ce biti nesto uradjeno po pitanju SIGURNOSTI  NA STAZAMA!?? Pod tim mislim > Zastitne ograde!????
Jako malo ima zastitnih ograda... nekoliko je ljudi koje znam(jedan moj drug) i ne znam(dvoje klinaca) na Poljicama tamo gde je onaj put ispalo sa staze u provaliju...srecom nije se nista desilo...jako je opasno, jos kad se podrezu grane i bukvalno naprave siljci... :o
Poz
Ljetos sam vidio na tom djelu staze postavljene drvene bandere,tako da vjerujem da ce do zime postaviti i mrezu.

Big_DANE

Quote from: Filipino on 13 September, 2009, 20:49:27
Quote from: danilosubotic on 13 September, 2009, 13:57:19
VIP voleo bih da pitam da li ce biti nesto uradjeno po pitanju SIGURNOSTI  NA STAZAMA!?? Pod tim mislim > Zastitne ograde!????
Jako malo ima zastitnih ograda... nekoliko je ljudi koje znam(jedan moj drug) i ne znam(dvoje klinaca) na Poljicama tamo gde je onaj put ispalo sa staze u provaliju...srecom nije se nista desilo...jako je opasno, jos kad se podrezu grane i bukvalno naprave siljci... :o
Poz
Ljetos sam vidio na tom djelu staze postavljene drvene bandere,tako da vjerujem da ce do zime postaviti i mrezu.

Super informacija  cr:) 
Jos samo da sledece sezone odrade staze cakum pakum,snezne topove za bar
dve staze(pracu i ogorjelicu II) i zavrse i drugi sestosjed  bice JA ko bonbona :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(