• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Filipino

Quote from: danilosubotic on 14 September, 2009, 01:55:35
Quote from: Filipino on 13 September, 2009, 20:49:27
Quote from: danilosubotic on 13 September, 2009, 13:57:19
VIP voleo bih da pitam da li ce biti nesto uradjeno po pitanju SIGURNOSTI  NA STAZAMA!?? Pod tim mislim > Zastitne ograde!????
Jako malo ima zastitnih ograda... nekoliko je ljudi koje znam(jedan moj drug) i ne znam(dvoje klinaca) na Poljicama tamo gde je onaj put ispalo sa staze u provaliju...srecom nije se nista desilo...jako je opasno, jos kad se podrezu grane i bukvalno naprave siljci... :o
Poz
Ljetos sam vidio na tom djelu staze postavljene drvene bandere,tako da vjerujem da ce do zime postaviti i mrezu.

Super informacija  cr:) 
Jos samo da sledece sezone odrade staze cakum pakum,snezne topove za bar
dve staze(pracu i ogorjelicu II) i zavrse i drugi sestosjed  bice JA ko bonbona :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Bilo je i krajnje vrijeme da se krene.
Jahorina je predivna,kako zimi tako i ljeti,ali se mora uloziti novca i truda,a ne zivjeti od stare slave i ponavljati stalno "olimpijska ljepotica" itd.

Laffite

Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

vip-jahorina

obavezno to zatrazi stari!!!
na osnovu kategorizacije se dobija broj zvjezdica. obaveze su tu, naravno bice nekog placanja, koliko stvarno ne znam, a pravo da iznajmljujes.

svaka kuca mora imati potpisani ugovor sa turistickom agencijom koja je registrovana lokalno (Pale). ukoliko nemas ide pecacenje kuce i kazne od 500-5000 km, te kaznena prijava. za sve koji zele saradnju mogu nam se obratiti ....

Bojan NS


HeAd

isto toliko ti je i u banja luci ako ne i skuplje...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

velika greska je kupovati skije prije sezone. jedino ako bolujete od marke  puf:)
ja uvijek kupujem na kraju sezone i to model koji prolazi. tako sam volkel skije platio umjesto 799 eura "samo" 299.
pa bujrum vam

Big_DANE

VIP MEN ... da li je moguce da se na www.jahorina.org gde se reklamiraju vikendice....
u svakoj ponudi vikendice ubaci i manja mapa gde se nalazi vikendica?????

vip-jahorina

u principu, ali posto ja to radim, onda ne  :o. ili to ili forum   :-X
sala, nije los prijedlog, ali stvarno bi puno vremena oduzelo.
a sad je nama ovako: prpreme teku vec mjesecima. sad se "ludilo" pribliazav vrhuncu. svako nesto ima, nesto hoce, nesto pita, nesto zamoli i ode svo radni i slobodno vrijeme u nepovrat.

ali cu imati to u vidu ...  8) (jesu li ove naocale neprovidne?)

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 23 October, 2009, 13:01:04
u principu, ali posto ja to radim, onda ne  :o. ili to ili forum   :-X
sala, nije los prijedlog, ali stvarno bi puno vremena oduzelo.
a sad je nama ovako: prpreme teku vec mjesecima. sad se "ludilo" pribliazav vrhuncu. svako nesto ima, nesto hoce, nesto pita, nesto zamoli i ode svo radni i slobodno vrijeme u nepovrat.

ali cu imati to u vidu ...  8) (jesu li ove naocale neprovidne?)
oK oK...  ;D  samo polako....zar nema nikoga da upregnes malo...neke klince..da se bakcu oko toga...ti im za uzvrat das par dana skipass il tako nesto... ideea:(
A i sestosjed ce kasniti na Poljicama kako kazes...kako ce se ljudi tu ici na vrh - iz naselja sator itd...??? ima samo mali ski lift...?? pa ako odes tamo na pocetak sezone
moras da zuljeve nabijes do ogorjelice :P gde ce u funkciji biti novi sestosjed... :o mozda gresim  8)
poz

vip-jahorina

mislis ti da je lako naci u ovom drustvu gdje 20-30% nezaposlenih radnu snagu. svi bi, ali nebi....
bice to i to...

na poljicama ostaje dvosjed, znaci 6sjed je samo PLUS, tako da iako nebude gotov do nekog datuma, imas dvosjed i dalje.

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 23 October, 2009, 16:44:29
mislis ti da je lako naci u ovom drustvu gdje 20-30% nezaposlenih radnu snagu. svi bi, ali nebi....
bice to i to...
MA JASTA, PRAVO KAZES.... SVI BI , AK NIKO NE BI...  3:(
Quote from: vip-jahorina on 23 October, 2009, 16:44:29
na poljicama ostaje dvosjed, znaci 6sjed je samo PLUS, tako da iako nebude gotov do nekog datuma, imas dvosjed i dalje.
PA TO JE EXTRA COOL!   :bravo::( :bravo::(

Nerve

Pozz svima.

Zna li se tacna cijena sezonskih ski passova i gdje se mogu uzeti. Na forumu sam procitao da ce biti otprilike kao prosle sezone. Ako moze i neki kontakt telefon gdje se mogu detaljno informisati.

Tenx.

Jos malo...                      :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Haj, kolika je Jahorina planina...

vip-jahorina


duki

Dali je tacno da je sky cafe Pegy srusen zbog nove zicare ?
Ako je tacno,dali neko zna pravi li se mozda neki novi cafe na tom delu ?

vip-jahorina

nije srusen (bar kad sam ja bio zadnji put gore), samo je onako malo skracen