• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Laffite

Quote from: vip-jahorina on 08 November, 2009, 01:34:59
nije srusen (bar kad sam ja bio zadnji put gore), samo je onako malo skracen

Peggy vise ne postoji. Dali ce ga ponovo napraviti neznam, ali trenutno je pd Peggy-a ostao samo mali cvrsti objekat gdje se pekao rostilj. Ostalo, sve sto je bilo od drveta je odneseno.
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

skiDeki

Bas steta za peggy, tamo sam najradje svracao na pivo i suncanje :-[
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

zum

ali je haver nasred staze napravio objekt i to na crno  :D

Legionar

Dali mi mozete priblizno reci kada bi se poceli koristiti topovi ,hvala! ?

harison

next SESSION ja mislim.... ove godine su puno uradili tako da nece stici  cr:)

vip-jahorina

po svim informacijama PRACA oli ti SKOCINE bi trebale iduce godine biti osnijezene !

Legionar

Hvala vam na odgovorima,dosta brzo se ostvaruje MASTER PLAN svaka èast 8)

harison

Pa ipak je ovo JAHORINA!!!!  ??? ??? ???

Legionar



snjezana

mi smo prosle godine isto isli prvi put iz Hrvatske.. Bilo je povoljnije tu kn promijeniti u KM, kakve su cijene benzina, ne znam vise tocno ( mada znam da nije velika razlika) ali gotovo da i nemas potrebe tociti  ili nesto sitno ako napunis spremnik u Hrvatskoj..bar smo mi tako, ali ovisi koliko auto trosi!! Najbolje i najednostavnije je autoputem  do Slavonskog broda pa dalje Prema Derventi, Doboj, ®epèe, Zenica pa onda mislim Kakanj i onda je Sarajevo.. Negdje sam imala i opis puta kroz Sarajevo do Jahrine pa mozda mogu i to potraziti..

harison

Zdravo gtvyud73  (cjene su tu i tamo SLICNE),  posto dolazis u vrijeme kad se promjenilo mnogo stvari na Jahorini, ne ocekuj profesionalno uradjene staze, ove sezone ce biti pravo uzasno, jos ako snijeg pocne padati tu je kraj staze su pune manjih brezuljaka koje bi trebao bager da poravna ako uopce stigne samo je jedan bager na Jahorini  :( ovo se odnosi narocito na stazu OGORJELICA 1, dok situacija na POLJICAMA  po prici drugih ljudi koji su redovno na planini je mnogo bolja!

Sretan put do nase lijepe Jahorine i da se sa svojima fino provedes zelimo ti puno snijega i dobrog skijanja!!!

P.S.
Potrudit cemo se da prikupimo sto vise informacija o cjenama !!!

Laffite

Quote from: skiDeki on 09 November, 2009, 23:48:28
Bas steta za peggy, tamo sam najradje svracao na pivo i suncanje :-[
Kako i rekoh neki dan, da Peggy-ja vise nema, a kako sad izgleda to mjesto pogledajte sami  3:(
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

Bojan NS

Па могли су га мало поравнати

harison

Ma nista tu mini kucicu Skideki,head,danilo,Vip, i ja otkupljujemo i pravimo od nje trafiku "Rakijada d.o.o.", naci u toj kucici ce se prodavati razne vrste Rakija molimo sve skijase da navrate koji put i popiju po nesto, bit ce vjerovatno i neke meze!! Duze vremenski Clanovi foruma koji su napunili vise od 100 postova imaju gratis koju casicu !!