• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Nem pojma koliko imam postova al cu navratit hehehee  (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( sto su srusili peggy!?? sta kao proslirili stazu   3:(
izmena : 125  ;D

skiDeki

Quote from: harison on 16 November, 2009, 10:45:14
Ma nista tu mini kucicu Skideki,head,danilo,Vip, i ja otkupljujemo i pravimo od nje trafiku "Rakijada d.o.o.", naci u toj kucici ce se prodavati razne vrste Rakija molimo sve skijase da navrate koji put i popiju po nesto, bit ce vjerovatno i neke meze!! Duze vremenski Clanovi foruma koji su napunili vise od 100 postova imaju gratis koju casicu !!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Steta za Peggy bas je bio na sred staze, ali ako su ga vec srusili, mogli su poravnati teren ali kako stvari stoje ipak ce tu da bude "RAKIJADA d.o.o." :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

A kad imas KM-ove, on ti kaze 1,20KM kola ti mu tolko i das, a ne sad das 5 € i on kaze a joj drug ja nemam sta da ti vratim i evo ti 3€ ili 8 KM opet malo te opali po usima :S

Moj savjet razmjeni u KM i usitni po 1, 2, vise kovanica po 5, papirni 10 pa do 20 KM nemoj vise!!!!


Big_DANE

Haretov savjet razmjeni u KM i usitni po 1, 2, vise kovanica po 5, papirni 10 pa do 20 KM nemoj vise!!!!

harison

Quote from: danilosubotic on 16 November, 2009, 17:18:38
Haretov savjet razmjeni u KM i usitni po 1, 2, vise kovanica po 5, papirni 10 pa do 20 KM nemoj vise!!!!


hahahah  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: nesto lose u mom savjetu  >:(


snjezana

ako se smjesteni u nekoj od vikendica vip-a, onda definitivno VIP, pa cak i oako niste u njihovom smjestaju... Mi smo prosle godine imali instruktore iz VIP i za odrasle i za djecu, fenomenalni su  :)


harison

Ma ima takvih slucajema s € pa et rakija po rakija, dok tako popijes 3 rakije jednu si njega castio :S

skiDeki

Quote from: harison on 16 November, 2009, 23:29:44
Ma ima takvih slucajema s € pa et rakija po rakija, dok tako popijes 3 rakije jednu si njega castio :S
Ma daj stari samo drmaj, valjda ce zena pogledati kroz prste dok ste na zimovanju, a kad dodjes kuci.... 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison


skiDeki

Ja ne bi smeo...pri toj brzini
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Ne mogu da nadjem nigde na forumu, da li iko zna koja je sudbina zapaljenog hotela Jahorina?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

jos se nista ne zna. pregovara se vec godinama. ali sve dok se ne rjesi pitanje vlasnistva, nista od dogovora.
slicna situacija je sa Mladosti. Sator je od studentskog centra, koji nema novaca da ga napravi ....