• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Hvala VIP, za sator sam cuo da ga kupuju Rusi, ,verovatno nije istina dok ti ne znas nista o tome.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Da mi je dobit na bingu , kupio bi neke zemlje na Jahorini i napravio neku kafanicu, sa smjestajem tako da nasi stalni gosti foruma mogu odspavati koliko hoce!! U nasoj kafani bi bio najzesci dernek svi bi dolazili  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
buduscnost--- ovo VIP htio za uspomenu jednu da uslikam ispred kafane

hladni


Fa_kE

Dolazim gore za Novu godinu pa me zanima kolika je vjerojatnost da ce biti snijega  cr:)
Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

harison

ima br. 555 i 3 put zviznes javit ce ti se bog, pa ako sta saznas o padavinama javi i nama da ne trosimo inpluse  ideea:(

Fa_kE

Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

harison

hehhehee, malo zafrkavanja dobro dodje, a to od prosle godine kako se meni cini 2008 u novembru je bilo pravo hladno sa puno padavina (tj.kise)  ponekadi snjega  puf:)

Moja slika 26.nov.2008
sarajevo pod snjegom, na planinama bgm puno vise

Fa_kE

pa ajd onda, valjda i u prosincu liti ga decembru ima da bude pravo puno snijega gore  cr:)

austin:(  smashin' baby
Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

Laffite

Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

Bojan NS

Pozdrav svima!

Kako da dobijem broj telefona od OC-a?

vip-jahorina

057/ 270 020 je hotel bistrica. uglavnom tu mozes (ne)dobiti informacije koje trazis ....

depsi

pozdrav drustvu. ja bi rado na jahorinu. :)  spremamo se vec par gogina i nikad ne odemo (ujek neki vanredni izdatak) a malo i neizvjesnost sto i kako se organizirat da sve prode ok a i podnosljivo sto se tice financija.
ja sam si zamislila ovak- studio apartman, nikakav specijalan komfor
                             - higijena
                             - bracni krevet + pomicni
                             - kihinja (sama kuham)
                             - relativno blizu staze
                             - za sto manje novaca
i to je to.  :) jel ima toga?? mozda trazim puno, nemogu drugacije a obozavamo zimu snijeg i skijanje. platak nam je do sada najdalji domet. :'(
e da termin od 26.12.-02.01.10.

vip-jahorina

auuuuu  :D
to je najskuplji i najtrazeniji termin. predpostavljam da ste iz hrv pa samim tim mozete i sedmicu prije doci. tad se bas moze naci nesto jeftino.
a eventualno i sedmicu poslije nove godine. jer su to ulimativo porodicni praznici, ali isto trazeni i skupi.

Bojan NS


vip-jahorina

vec manja skupoca, ali jos uviejk udarni termin