• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Mozda bi im bilo bolje da iznajme neku manju vikendicu...eventualno da povedu jos par osoba sa sobom pa neku vikendicu za 4-5 osoba!?
Mnogo isplativije i mnogo zanimljvije..napravite atmosferu kakvu zelite...itd...
pOz

depsi

evo me drustvo! da zaboravih reci da smo iz Hrvatske, kod nas i skola utjece na termin pa je zato svugdje i napucana cijena tada. a opet kad gledam jos je jahorina i bagatela.
jedino da malu iscupam iz skole a opet ne pase jer onaj moj nemoze.
I uvijek tako, nesto me spici da uspijem samo na platak par dana a na kraju to je skuplja opcija.
najbolje da se pokupim sama.   :)

depsi

pozdrav snjezani iz siska  :)
hvala na odgovoru.
neznam odgovoriti na pp, nesto mi vraca, kaze da mi nije dozvoljen pristup  ???
jos sam nova na ovom forumu, moram malo pronjuskati, upute. ideea :(

vip-jahorina

probaj sad na pm...

raspusti su u hrv (koliko ja znam) 23.12.-11.1.
a nemamo nista protiv ni sama da dodjes (jel tako drustvo?)  8)

depsi

onda bi bila  s:vje) i svima bi pokvarila odmor. iduce godine dobila bi zabranu dolaska.  3:(

snjezana


depsi


snjezana


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ALEXH

Samo da pitam da li je udarno vreme od 13.02 - 23.02? Tada planiram da dodjem. Hvala :)

skiDeki

Po meni odlican termin, svake godini idem u februaru, a ove godine idem od 13.02. Nema puno guzvi vikendi su malo udarniji, obicno bude vise studenata, uvek dosta snega, bar zadnjih pet- sest godina!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

memce

Mozeli mi iko objasniti nesto novo u vezi snowparka na jahorini.
Najnovije sto sam saznao je da ce skateboard/snowboard klub iz Banja Luke napraviti(donirati) elemente za snowpark na jahorini. E sada bi zamolio administratore da mi objasne jeli to tacno, i hoceli biti park gotov za sezonu 2010.
pored toga volio bih saznati sta ce biti u parku, koliko jumps i kakvi rails?
Ako je sve ovo suplja prica(molim boga da nije), onda bi volio saznati hoceli biti onaj stari park u funkciji. I na kraju bi zamolio, da mi neko objasni sta trenutni snowpark ima? 
Nadam se da ce napokon biti jedan park za nas koji vole da se zabavljamo u parku.
pored toga mislim, da bi se isplatilo napraviti dobar park, jer bi dosta raje doslo zbog toga.



harison

polako bgm...ce se to cekati jer ne moze se krenut kasikom a zavrsit bagerom...sto god bude na Jahorini ove godine moramo se i tim zadovoljiti jer je dosta i ova 2 sestosjeda za 2010, zato imat cemo pricati o svemu iduce godine kada bude sanacija staza i uredjenja, tada se mozda i ubaci koja nova spravica i nesto skupi snjega za kickere!!!

P.S.
Kada sam bio na vrhu Jahorine tokom one akcije  , vidio sam dosta velikih jump-ova te ne planiranih prelomnica i ostavili su neku hrpu zemlje valjda ce tu praviti nesto opako otom potom sacekat cemo kad ratraci se upale.
Quote
Depsi:

snjeska kaj kod tebe to ide tak lako?!!

Tako ti je kad sam ja Snjezin sin pa u skoli imam sve 5 a i razrednik je nesto zavolio Snjezu pa svake zime imamo zeleno svjetlo  :bravo::( :bravo::(

memce

To znaci da snowboard klub gola voda nece elemente staviti?
Mozesli mi reci jeli jos u funkciji onaj "stari" park. i koje rail's se mogu naci u njemu?