• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

alma


ceko

Cao!

Mogu ti reci da je Bistrica odlican izbor. Udaljen je 150 m od zicare (Ogorjelica 1 i 2), do koje se moze spustiti na skijama. Nekima smeta sto je hotel star, recimo namestaj u sobama i ostalo. Meni recimo je to ok. Ali su i sobe i citav hotel uredne i ciste, osoblje vise nego ljubazno, a pored toga ima Bistrica mnoge pratece sadrzaje (bazen, teretana, prodavnice, tv sala, soba za decu, bilijar, stoni tenis itd.) - vidi na /www.oc-jahorina.com/hotel_bistrica.htm

I pored toga - zbog cega mnogi, ukljucujuci i mene, svake godine dolaze u taj hotel - klopa je prva liga! ali stvarno - svedski sto za dorucak i veceru i veliki izbor razlicitih domacih i veoma ukusnih jela... Videces...

pozdrav i prijatno!

alma


vip-jahorina

ceko - nedjelim tvoje misljenje.



alma

Quote from: vip-jahorina on 17 December, 2005, 19:46:04
ceko - nedjelim tvoje misljenje.

Da li biste mi Vi iskreno odgovorili koliko snijega ima na Jahorini i radi li neka ¾ièara, jer od o8.12 ne mijenjate

maca

dolazimo poèetkom marta meseca iz slovenije pa nas zanimaju izslasci na samoj jahorini.. gde ima dobra mjuza, dobra hrana... domaèa atmosfera...???

hvala za odgovore :-*

vip-jahorina

http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,31.0.html

ceko

Cao!

Od mesta za provod, pored navedenih preporucujem jos diskoteku M u hotelu Nebojsa i kafic Boemi (u nizu kuca na putu od hotela Bistrica do hotela Jahorina).

vip-jahorina

Quote from: ceko on 12 February, 2006, 20:07:43
Cao!

Od mesta za provod, pored navedenih preporucujem jos diskoteku M u hotelu Nebojsa i kafic Boemi (u nizu kuca na putu od hotela Bistrica do hotela Jahorina).

slazem se..... :)

dajanab

smesteni cemo biti u apaartmanima Kosuta.... da li mozemo nege hranu da uplatimo?
neki restoran ,na primer za svih 7 dana dorucak i veceru?

vip-jahorina

javite nam se sa informacijama vezanim za vas dolazak (datum, br. osoba) na e-mail adressu:
info@jahorina.org

cakleni

Pozdrav iz Bg!!!
Dolazimo 25. feb. kod vas na planinu.
Privatni je smestaj ima nas 10, a izdaje nam gospodja Ljilja. Mozete li mi reci imate li slike njenog smestaja
(ako je slucajno poznajete, jos bolje), znam da je u blizini Kosute i to je sve... Pozdrav
A na jahorini sam bio '83 imao sam tri godine i kazu mi matorci da je super, ja se ne secam pa dolazim da proverim...
Cao

vip-jahorina

dobrodosao,

sto se tice smjestaja, gospodja kao i njena kuca su mi nepoznate.....
komentar: kako ljudi vole da uzmu nesto sto nisu nikad vidjeli niti na slici. a onda slijedi losa reklama.
ja toliko slucajeva znam, ali dobro sad, nadati se najboljem.

sto se tice jahorine - tu se ne brini, nadam se dobrom vremenu i puno snijega....