• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

harison

Quote from: Lilike on 07 December, 2009, 20:03:38
®elela bih da pitam, da li smem hranu da nosim sa sobom preko granice Srbija BiH.
Naravno da moze, samo im reci "licne stvari idemo na skijanje" vide skije i slobodna si >:( preko granice sam isao ima 2 sedmice sve je ok proslo   puf:)

Lilike

Hvalati na odgovoru, prvi put idemo na Jahorinu, pa .......

vip-jahorina

sta ces nosti, iste su ti cijene ko i na palama (konzum npr)...

skiDeki

Na jahorini su cene ok, nema potrbe pretrpavati prtljag, sto se nema gore ima na palama.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Fa_kE

Zanima me rentanje motornih saonica, kolike su cijene inaèe?
Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

vip-jahorina



Fa_kE

Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

harison

Ma joj izgleda da nam dobro dodje ona sinoc kafana, gledaj sto se radi na Jahorini ne staju ljudi svaka cast  :bravo::( :bravo::(

topla cokolada

Cao! Imam pitanje vezano za proslavu Nove 2010. Imate li neke informacije sta ce se desavati na jahorini? Da li ima nekih organizoavnih proslava u kaficima i hotelima? Pozdrav svima!

harison

Quote from: topla cokolada on 16 December, 2009, 14:53:39
Cao! Imam pitanje vezano za proslavu Nove 2010. Imate li neke informacije sta ce se desavati na jahorini? Da li ima nekih organizoavnih proslava u kaficima i hotelima? Pozdrav svima!

Pozdrav i dobro dosao na Jahorinski forum...

Na Jahorini za novu godinu se uvjek organizuje neki dernek, zurka, party, ofo ono, tako ako dolazis i boravis na Jahorinu za novu godinu ne sekiraj se ima svega....hotel Bord, hotel Termag itd. svi hoteli koji imaju svoje nocne klubove su za novu godinu otvoreni i svira muzika do zore :D a u zoru lagano na snijeg!!!  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Razlika izmedju:
dernek - slabo si pijan/a
zurka - ima cura, momaka i cuge pa si tu negdje
party - nigdje te nema...pijan/a ko zemlja

GaLLa

I mene takodje interesuje stanje na Jahorini,msm visina snijega i prognoze ako moze..?  ::) hvala...  ;)

harison

Quote from: GaLLa on 16 December, 2009, 18:21:56
I mene takodje interesuje stanje na Jahorini,msm visina snijega i prognoze ako moze..?  ::) hvala...  ;)

Ima tema sve pise Stanje na Jahorini

GaLLa

ee hvala puno,pravi si..!! ;)

Sone-BL

Pozdrav svima! Dugo sam na ovom forumu, jos otkako se zavrsilo moje ljetovanje. Nisam nesto narocito komentarisao teme ali sam ih zato sve procitao 8) Meni je potrebna jedna mala pomoc :-X Pitao bi VIP-a i Harisona, posto su oni TAJE ovde :) za neku preporuku, gdje proslaviti novu godinu? Ja sam posljednjih 4 god na Jahi ali ni sam ne znam gdje vise slaviti. Oni sigurno znaju, gdje je ok mjesto i da nije pretjerano skupa ulaznica.  Nas dolazi oko 15 ljudi. Hvala unapred i sve pohvale na njihov rad!! Jos malo pa Jahorina postaje kako sam vec jednom napisao, najjaci ski centar u regionu. Pozdrav!!! z:s)