• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

Po meni ce biti dobro u Royalu i hotelu Termag a sada vidjet cemo jos sa drugim sta nude i postavit cemo na odredjenu temu....mozda neki od hotela pozove ne ku muziku UZIVO  :D

Bojan NS


harison

nije to problem, testiramo nesto na web-u pa malo treba pricekati ;)

bobika

pozdrav svima
zanima me samo kako se krecu cijene najma ski opreme
znaci skije, stapovi i pancerice
posto onaj link od stranice mi ne radi
nevidim brojeve
pa da mi se tu napise ako moze
unappijred hvala

vip-jahorina

Imam ovdje cijene ali ne stigenm objaviti ...

nata

Prvi put sam na forumu i prvi put idem na skijanje na Jahorinu pa bih vas zamolila da mi pomognete. Imam par pitanja
1. Posto sam prosle godine prvi put pocela da skijam i to na Divcibarama, interesuje me koliko kosta individualni cas sa instruktorom i kome je nejbolje da se obratim (kako je najpovoljnije posto idem u privatnoj reziji, imate li nekog da preporucite, treba li ranije da se rezervise instruktor)? Amater sam i ne znam bas tehniku a i cula sam da su tamo zeznute staze, pa bih 1, 2 casa da me instruktor uputi. Na Divcibarama sam bila samouka i ok sam sam se snasla, ali Jahorina je ozbiljnija skijaska planina a i bih da naucim tehniku i pobijedim strah
2. Koliko je iznajmljivanje kompetne ski opreme za 6, 7 dana?
3. Predlozite restoran sa dobrom klopom a da je povoljna?
4. Dobra kafanica sa nocnom svirkom (po mogucnosti uzivo)?
5. Bazen, sauna ili jos neke aktivnosti sem skijanja na Jahorini gdje ima i koliko se krecu?

P.s. Znam da je ovo puno pitanja ali prvi put idem tamo pa bih da se informisem

Unaprijed hvala svima


Big_DANE

Evo sta ti ja mogu reci....a ostalo ce VIP ili HARE sutra....
CENE SKI PASS-a
  Ski Skola - VIP Jahorina
Iznajmljivanje opreme mislim da je oko 10E dnevno...mozda dobijes neki popust ako se svidis VIP-u  :-*  :P (:smijeh: (:smijeh:
Ima ih bas dosta...svi su extra..a mislim da je VIP rekao da ima jedna KOLIBA kod Rajske doline...on ce ti reci vise o tome...
Zurke u hotelu BORD, a najludja zurka kako kazu u ROYALU!!!!!!!!!!!
BAZEN imas u hotelu BISTRICA, a bazen i saunu u Termagu(ne znam da li mozes da koristis a da nisi njihov korisnik)!!!!!!
Laku noc
PozzzZzzz

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ovaj nas KUM je dosta toga dobro odgovorio, ja bi samo malo dodao:
u boardu vise nema zurki, to je sad ozbiljan hotel.
ali zato imas tu wellness da te glava zaboli i puno je jeftiniji od onoga u termagu.

Klopa: svugdje je dobra, zavisno sta bi da jedes: rostilj i predjela u kolibi kod ACE u rajskoj dolini (kamera 1 je na njoj), za pregrizt nesto odmah preko puta u RAJSKIM VRATIMA
Granzov je OK, koliba od termaga je vise sminka ali eto ... hvale je.

Big_DANE

Samo VIP-e pitala je NATA koliko kosta rentiranje!? Jesam dobro rekao oko 10E po danu!?

vip-jahorina

imam te cijene negdje, minimalno su se promijenile, ali nemam vremena da objavim.

buco


Bojan NS


mijat


Bojan NS