• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

nisi nista propustila, nema je  8)

Big_DANE

bilo bi vrh da ima neka kuglana..premda kao sto Deki kaze posle skijanja vecera(nikad necu to zaboraviti u Kosuti)...krevet...krafanica..ili eventualno setnja...

buco


vip-jahorina

prvo ja se nadam da ce biti snijega  cr:)
pa ako ga ipak ne bude:
Izelt u Sarajevo, bar 2 puta, jer se ima sta vidjeti. Nocni izlazak na par mjesta je super u Saraju. A i na jahorini ce goriti sve...

Pecinu Orlovacu prema Mokrom treba posjetiti.
Vrelo Bosne sa Fijakerima posjetiti.
Izlet na Bjelasnicu je super

Rucak u elitnom restoranu Prak Princeva, sa nasim vaucerom imate 5% popusta na klopu...
Naravno, CEVAPI sa ili bez kajmaka, BUREK, SIRNICA, ZELJANICA I KROMPIRUSA .... Kolaci kod Ramiza ili skoro bilo gdje na Bascarsiji.
Posjet: staroj pravolsavnoj crkvi, katolickoj katedrali u centru grada, oko 500 godina staroj begovoj dzamiji, jevrejskoj sinagogi (sve je u krugu od 200-300 m)
Posjet muzejima grada, ta jedinstvena BASCARSIJA sa svim svojim znamenkama,
Shoping !!!! Veoma povoljne cijene ....

jeka11

Radim seminarski na temu skijanja na Jahorini i hitno mi treba ako neko ima da mi da podatak ili link o posecenosti tokom zime. Unapred hvala.  :)

harison

Prije svega dobro nam dosao/la
Eto ga preko PP ste dobili informacije!! nadam se da sam dosta pomogao

Bojan NS


harison

Ko zeli da se kocka, neka sada uzme 2 do 3 sedmice vikendicu u pola cjene jer nema snijega al naravno bit ce ga samo jos par dana treba sacekati, vlasnici vikendica bi rado pustili cjene na MINIMUM  :bravo::( ZBOG VREMENSKE PROGNOZE

jeka11

Quote from: harison on 30 December, 2009, 15:36:03
Prije svega dobro nam dosao/la
Eto ga preko PP ste dobili informacije!! nadam se da sam dosta pomogao

Hvala!!! Puno si mi pomogao!!! :)  ;D

harison

iiii koja je ocjena :P prezentacije :-[

ognjenko

Pozdrav svima!

Dolazim 23eg januara na Jahorinu sa suprugom i dva klinca 8 i 5 godina, pa me zanima da li pouzdano moze da se rentira oprema (gde, po kojoj ceni, da li je kvalitetna) jer mi se ne vuce iz Beograda. Takodje, koju ski skolu za klince bi mi preporucili, moraju biti pouzdani dovoljno da se deca ostave a mi odemo na skijanje u medjuvremenu. Da li visednevni ski pas ima fotografiju, tj mozemo li ga naizmenicno koristiti i ja i supruga dok se ono drugo bakce sa decom?

Takodje, mozete li da mi kazete da li gore postoji samoposluga i gde se nalazi, kao i preporuka za neko mesto gde se dobro jede.

Hvala i do skorog vidjenja

skiDeki

Dobro nam dosao!
Rentala imas na svakom koraku, ima razlicitih cena, najbolje pogledas sam pa izaberes!
Za ski skolu se obrati VIP- Jahorina, neces pogresiti. Skipass je do sad bio bez fotografije.
Sto se klope tice, raznovrsna i bogata ponuda, cene prihvatljive i na Jahorini se, sto se toga tice nisam nikad izneverio. Pozdrav!
P.S. Ako ides preko VIP-a imate popust na rental i skipass.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

ognjenko

Pa zar ni hleb nema gde da se kupi?  :o

Big_DANE

Ma mora da ima neka samoposluga il prodavnica !?  Bila je kod hotela Bistrica par prodavnica...ne znam da li ih ima sad!?????
Na poljicama ne znam...nisam bas zalazio u prodavnice.... :P