• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Naravno da ima, u naselju sator ima brdo malih prodavnica(za hleb se moras upisati dan ranije) one su skuplje, na poljicama imas samoposlugu, ne moras pisati hleb, imas svega sto ti treba, dnevna stampa, cene normalne :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

 ;D a sta ovi nasi clanovi svega vam predstavise morat cemo ih nagradit nekako  :bravo::( :bravo::( , popust imate na smjestaj,skipass,internet,ski skolu,ski rental... samo se obratite VIP-Jahorini i dogovorite datum preko Privatne Poruke

Dobro dosli i uzivajte u ljepoti koju vam nudi planina Jahorina  ideea:(

RADIO:  http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

Bojan NS


harison

Postoji telefon.... nazoves ili posaljes e-mail... sve se moze rjesit dogovorom...

JAHORINA-RADIO: http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

Dadi

Koliko je sestodnevni ski pas?

harison

Nekih 200KM..ako grjesim nek me neko ispravi  :-[

Dadi

Mnogooo......... austin:( Ok, hvala, a i ima cenovnik na sajtu jahorine!!!!

harison

A da vidis :S eto blizu sam bio :P 5KM gore - dole nista (jedna piva na polaznoj stanici)  ;D

Dadi

A da si tu cenu rekao prosle godine, bilo bi za mnogo vise piva, cak i za koju rakiju!!! (:smijeh:

harison

hahahah bas tako hahahhhah  (:smijeh: (:smijeh:  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mijat

da li je u bosni obavezan protiv po¾arni aparat u automobilu?

skiDeki

Dobro pitanje i mene interesuje. U CG je obavazan , za Bosnu ne znam, mislim da ne treba, ali neko ce nam vec reci!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

leDjo_No1

evo da vam kazem da nije potreban protivpozarni aparat u automobilu kod nas u BiH... :)

harison

nikad nije za odbacit :D pa da se vracas sa ovakvim autom  :bravo::(