• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

os


Buby

Quote from: Onill on 09 December, 2007, 18:56:49

ma bitno je samo da ponesete pare i niko vam nista nece...isto kao i na jadran kad ides ..kad imas pare sve te vole:)

kakve veze sad ima Jadran >:(, to je svugdje tako

vip-jahorina

Quote from: Onill on 09 December, 2007, 18:56:49

ma bitno je samo da ponesete pare i niko vam nista nece...isto kao i na jadran kad ides ..kad imas pare sve te vole:)
Quote
kakve veze sad ima Jadran >:(, to je svugdje tako

Onill je saljivdzija, forumasi su se skoro navikli na njegove sale.... :o

marija



vip-jahorina

Pozdrav Zagrebcanima .....

Jest, JAHORINA-SKi je u nasoj ponudi, ali nemamo vremena da ih uvrstimo na web stranicu.
Sto se tice opreme, ukoliko idete preko nas, nasi dostavljaci Vam mogu dostaviti opremu do samog pansiona.

Ukoliko niste, javite nam se pa cemo nesto rijesiti.
Za ski skolu, nije problem. Obrati se na sliejdeci broj telefona:
Blagojevic Miodrag (Baja) telefon: 00 387 65 414 413
To je nasa ski skola i bices sigurno dobro pripazen....

hvala na pozitivnim kritikama :)


Jelena25

Dobar dan zelim svima..

Ja imam jedno pitanje, mozda je moguce/nemoguce za odgovoriti, al da pokusam...Zanima me, na kojem sajtu mogu da procitam o Novogodisnjim docekima na Jahorinu.
Mi necemo biti smjesteni u prosjecnom hotelu, tako da ne ocekujem nesto wauuuu, al na sajtu Hotela nema nista o Novogodisnjoj veceri...
Help?!

olja

Molila bih da mi neko kaze koje staze treba da koristim sa decom koja su prosle godine prvi put stala na skije, dakle naucili su osnove, ali nisu bas za neke egzibicije.

vip-jahorina

Quote from: Jelena25 on 12 December, 2007, 11:06:03
Dobar dan zelim svima..

Ja imam jedno pitanje, mozda je moguce/nemoguce za odgovoriti, al da pokusam...Zanima me, na kojem sajtu mogu da procitam o Novogodisnjim docekima na Jahorinu.
Mi necemo biti smjesteni u prosjecnom hotelu, tako da ne ocekujem nesto wauuuu, al na sajtu Hotela nema nista o Novogodisnjoj veceri...
Help?!

Nema niti jedan sajt koji govori o o samom doceku nove godine. Ovdje u forumu se dosta pisalo o tome. Imas trazilicu, pa pregledaj malo. dati su i brojevi telefona....



Quote from: olja on 12 December, 2007, 12:36:15
Molila bih da mi neko kaze koje staze treba da koristim sa decom koja su prosle godine prvi put stala na skije, dakle naucili su osnove, ali nisu bas za neke egzibicije.

Mislim da je najbolje koristiti lift Poljice. Nije previse strm, pa onda kad djeca malo budu sigurnija mogu na dvosjed Poljice, tamo vec ima djelova koji su strmiji....

Jelena25

cijenim Vas odgovor.. al nikakvu informaciju osim iz 2005godine o hotelu Kosuta ne nadjoh..

vip-jahorina

Kosuta nije u nasoj ponudi, a i ne znam bas previse sta oni rade tamo.
nadam se da ce vam u hotelu dati vise informacija.

sasav

Quote from: Jelena25 on 12 December, 2007, 11:06:03
Dobar dan zelim svima..

Ja imam jedno pitanje, mozda je moguce/nemoguce za odgovoriti, al da pokusam...Zanima me, na kojem sajtu mogu da procitam o Novogodisnjim docekima na Jahorinu.
Mi necemo biti smjesteni u prosjecnom hotelu, tako da ne ocekujem nesto wauuuu, al na sajtu Hotela nema nista o Novogodisnjoj veceri...
Help?!
pogledajte ovde
http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,3.105.html

anapicic

Molim savjet  :-\

Proslu zimu sam kupila nove skije i opremu, skijala sam par vikenada zaredom na jahorini i sad me zanima koja vrsta odrzavanja im je potrebna. Cuvala sam ih na suhom sve ovo vrijeme, ali cula sam neke price o podmazivanju i tako to pa neznam trebam li to svake godine raditi ili ne i gdje to mogu obaviti..

hvala svima unaprijed :)

vip-jahorina

da ti ne objasnjav, jer nije bas lako, trebala bi vezove podmazati i premazati ih jednom s donje strane.
Najbolje je kad dodjes da ih odneses u rental Granzov. Momci ce ti to odlicno uraditi.

Ako ne zelis, uzmi sprej, recimo WD40 i malo pospricaj po vezovima (mada ima specijalnih sprejeva sada...). plohu sa donje strane je malo teze objasniti, zato je nemoj bas sama dirati.

anapicic

Volim se igrat Wd-om ali skije cu radije odnjeti u Granzov.. sto je sigurno,sigurno je. ;).
Hvala Vip