• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: harison on 14 January, 2010, 22:55:23
nikad nije za odbacit :D pa da se vracas sa ovakvim autom  :bravo::(

Bravo HARE...TI SI JEDAN PRAVI SAVJESNI BUDUCI VOZAC!!!! :D :D :D  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Cokie

Ima li gde ma Jahorine moguènost, da se poruèi celo peèeno jagnje ili prase?

vip-jahorina

na jahorini nema nigdje. na palama ili okolici da, ali je i to malo teze....

harison

mozes kod nas, al pola nama, pola vama  ::) i mi smo se pozeljeli malo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Bojan NS

Jel mo¾e neko da mi ka¾e gde je naselje "Obuæina bare" na Jahorini? Nudi nam se tamo neka vikendica pa me zanima gde je taèno, da li mo¾e da se doðe skijama sa i do staze?

skiDeki

To ti je na pola naselja sator, dobra lokacija, bio sam tamo za vikend!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

pepper08

ej raja ja evo skijam na jahorini 6 godina posto u kosuti osjedam zapadne mi za oko hotel jahorina stalno interesuje me sta je sa njim bilo,kada ?? ima li neki clanak fakat me interesuje,hvala na odgovoru  ;)

DarkoN

u hotelu jahorina je bio kolektivni smjestaj za izbjeglice, prije nisam sad siguram mozda 5-6 ili cak vise godina se zapalio i izgorio. mislim da su u pitanju bile elektro instalacija ali se ne sjecam dobro.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dr-gonzo

Izvinjavam se ako je neko vec pitao, ali zanima me da li gorska sluzba prilikom intervencije naplacuje uslugu zbrinjavanja povredjene osobe?!

DarkoN

dobro pitanje. meni do sada, hvala bogu, nije trebalo. vip vjerovatno zna vise. i mene interesuje. nadam se da mi nikada nece trebati ali nije lose znati
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ja sam jednom povrjedio palac i otisao na Ogorjelicu 1 kod WC ima prva pomoc, dole mi ispipali prst stavili neki zavoj i rekli da idem slikati kada dodjem kuci....ja ni pet ni sest HVALAi hocu preko vrata kad on meni 35KM  :o :o :o Za sta? pa za pregled i zavoj.....hahahahah....hvala vama evo vam zavoj kakva glupost  (:smijeh: (:smijeh:

dr-gonzo

Slicno iskustvo je imao i moj drugar juce, pa zato pitam. Posekao je juce glavu na kamen, gorska sluzba ga spustila dole u stacionar, ocistili mu ranu i stavili neki prah i cak ga odvezli do apartmana. Tu mu lik kaze da dodje sutra da mu to previje i da ponese 30-tak KM... U svakom slucaju, malo mi je to cudno...

fux

svuda u svjetu se placa intervencija gorske sluzbe ako nemas neko  osiguranje  s:nij)

fux

u austriji bi te to doslo jedno 400 evra

Big_DANE

Quote from: dr-gonzo on 05 February, 2010, 07:56:19
Slicno iskustvo je imao i moj drugar juce, pa zato pitam. Posekao je juce glavu na kamen, gorska sluzba ga spustila dole u stacionar, ocistili mu ranu i stavili neki prah i cak ga odvezli do apartmana. Tu mu lik kaze da dodje sutra da mu to previje i da ponese 30-tak KM... U svakom slucaju, malo mi je to cudno...
Quote from: fux on 05 February, 2010, 08:10:16
u austriji bi te to doslo jedno 400 evra

Svuda se placa...naravo.. kod nas je barem jeftino...Ako su oni mogli da ga odnesu..zakrpe(nije Bog zna sta al dobro) i odbace do apartmana...
normalno je da im das koju markicu!
NADAMO SE DA NIJE NISTA OZBILJNO!!!!! UZIVAJTE!!!!