• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

missr

Bok!
Nas nekolicina (3,4) dolazi na Jahorinu h+krajem 2.mj., a nekoliko dana prije smo mislili provesti u hostelu u Sarajevu.
Zanima me na koji naèin doæi do Jahorine (nemamo auto  >:( )???
Da li, osim taxija postoji i neka autobus-varijanta?!
Hvala na odgovoru!
Pozdrav od cura iz Zagreba

Buby

Ne treba ti bus kad je taxi jeftin i vozi te od praga do praga


atymen

interesuje me vase misljenje...BLIZZARD ili FISHER skije?! otprilike ista cena...u carving verziji sa vezovima oko 160-200 eura... to su cene u Novom sad-u...ili mi se isplati vise da pazarim na Jahorini..?

Onill

www.skijanje.hr....tu imas recenzije skija pa uporedi pa vidi koje su ti bolje.

zana


zana


funnel_cloud




funnel_cloud

hvala, nadam se da lijepom vremenu i lijepim slikama :)

Onill

Sta je s onim izgorenim i devlastiranim hotelima? u cijem su oni vlasnistvu? kako ono niko ne sredjuje? mislim na hotel jahorina i onaj iznad...?

PedjaBG

Postovani VIP-ovci evo jednog verovatno glupog pitanja ali ja ne uspevam da nadjem odgovor na njega iako su se moje kolege skijasi-internetashi vec interesovale. Naime, kako se logovati na taj novi wireless internet i kome i gde platiti tj. KOME SE OBRATITI!!!??? Bicu sa drustvom u vasem komsiluku pocetkom februara i posto cemo imati bar 1 racunar veoma nam je bitno da imamo i net. Mislim da odgovor na ovo pitanje ne bi bila losa informacija i za vas homepage. Unapred hvala za odgovor, hvala vam sto se ovoliko trudite oko svima nam drage Jahorine i mnogo srece nadalje.

shaolin_master



    Da li neko zna koji autobuski prevoznici imaju sigurne polaske na relaciji Beograd - Jahorina cele sezone tacnije poslednje nedelje februara? Pored Fudeksa postoji li jos neko, ko je pouzdan i siguran ( da ne otkaze polazak dan dva pred put posto nas ide 13). Telefoni prevoznika mogui na priv. Pozdrav i hvala

MilanZR

jel moze neko da mi pomogne,treba mi br telefona nekog hotela u palama jer na jahorini za vikend nema mesta?!