• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

rus

Jeli moguæe platiti ski pass plastiènim parama (VISA, MASTER i dr.)?

dr-gonzo

 U svakom slucaju,sve pohvale za gorsku sluzbu! :bravo::(

skiDeki

Quote from: rus on 05 February, 2010, 14:46:35
Jeli moguæe platiti ski pass plastiènim parama (VISA, MASTER i dr.)?
Mislim da prosle godine nisu imali aparat za kartice, mislim da nemaju ni ove, ali zato mozes placati u eur. 1eur=1,95km
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

adwarf

Trebao bi mi instruktor za bord sutra ujutru, pa ako neko zna kome mogu da se obratim, bio bih vam zahvalan. Neke preporuke, saveti, kontakti...


mijat

ja ti predla¾em hareta, ne postoji bolji border na celoj jahi! malo je skup ali vredi svaki cent!

Cokie

Koje bazene mo¾emo upotrebiti ako nismo gosti hotela ni VIPa?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mijat on 06 February, 2010, 09:47:40
ja ti predla¾em hareta, ne postoji bolji border na celoj jahi! malo je skup ali vredi svaki cent!

Hvala mijate :D..... tvoj mali ima kod mene casove sta god mu zatreba naravno FREE cim dodjes ak sam ja gore cujemo se i sve je sredjeno....a nemam ja vremena za to samo pojedinim ljudima naravno uvjek sam pri ruci....adwarf imas Privatnu poruku

laza

Postoji li mogucnost parkiranja? Ako da, mozda neka info vise?!

dorinica

Pocetkom marta bi dosli po prvi put na Jahorinu pa nas zanimaju sljedece informacije:
- posto dolazimo s djetetom od 5 godina i bebom od nepunih godinu dana sta bi nam preporucili od ponudjenih vikendica/apartmana
- u blizini koje staze/lifta je pogodno za sanjkanje djece, posto na VIP sajtu svi pricaju samo o skijanju?
- da li je baby-lift predvidjen i za vucu sanjki ili samo za male skijase? Ako jeste mogu li i roditelji koji prate dijete da se zajedno odvuku na brdo ili ne?

unapred zahvalni na odgovorima/savjetima

Big_DANE

POGLEDAJTE OVE PRVO :
1. PANSION PAHULJICA > http://www.jahorina.org/hotel/pahuljica.php
2. HOTEL SNJESKO > http://www.jahorina.org/hotel/snjesko.php

NAJPOGODNIJE ZA VAS JE NA STAZI PLATOU POLJICE JER IMATE BABYLIFT...A MOZE DECA DA SE SANKAJU...
da li je baby-lift predvidjen i za vucu sanjki ili samo za male skijase?
JA ZNAM DA JE ZA MALE SKIJASE, ALI DA SE VUKU SANKE NE ZNAM.... A STO SE TICE RODITELJA...MISLIM DA NE MOZE JER JE TO ZA DECU...
A I SVEDNO TOLIKO SPORO IDE DA MOZETE DA HODATE PORED NJIH...I NEMA NEKOG BRDA...TO JE VISE NEKI BREZULJAK...
NADAM SE DA SAM POMOGAO... TU JE I VIP KOJI CE DA VAM DA JOS INFORMACIJA CIM STIGNE...
ZELIM LEP PROVOD NA JAHORINI!
POZDRAV

srle

Pozdrav ljudi,

Pratim stalno forum i novosti, ali nisam neki forumas a i vrijeme ne dozvoljava puno, ali sam uvijek tu negdje, motrim na vas.  police:(

Zna li neko da mi preporuci neki gotivan romantican restoran na Jahorini da izvedem dragu na veceru 14.? :P

I ako je neko vec negdje bio u slicnoj situaciji da mi kaze kako su ga izgotivili.

Hvala unaprijed

DarkoN

sa kolibom neces fuliti 1000%
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

srle

Ako mislis na Termagovu, i meni je to prvo palo na pamet.

Ako je neko mozda negdje drugo bio, i fino se proveo, bio bih mu zahvalan da to podijeli sa mnom.

DarkoN, u svakom slucaju hvala...

lola

i ja predla¾em kolibu...odlièno... hug:(

Zile

Da li ima snega na Jahorini krajem februara i pocetkom marta.
Mislim da li je bilo proslih sezona.
hvala