• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

m3nikolic

Postovani,
na Vasem sajtu sam procitao sledecu informaciju-da je za goste VIP Jahorina sedmodnevno iznajmljivanje kompletne snowboard opreme cena 85KM. Posto sam smesten u Vili Limone u periodu od 25.2. do 04.3. u aranzmanu VIP Jahorina,zanima me da li i za mene vazi taj popust i sta je sve potrebno uraditi da bih ostvario taj popust? Na sajtu se spominju neki vauceri,pa me zanima kako da isti i dobijem i da li ima dovoljno raspolozive snowboard opreme? Da li moze unapred da se rezervise oprema?

Srdacan pozdrav!

vip-jahorina

popust vrijedi za vas kao nase goste.
kad dodjete kod nas u office, sve ce mo vam dati (vaucere), objasniti...
sto se tice predrezervacije, za nase goste nije potrebna.

marija

Molila bih za pomoæ. Kakvo je bilo vrijeme na Jahorini zadnjih par godina (npr.5 god) u terminu Nove Godine. Da li bude snijega ili je pre rizièno pa bolje u nekom drugom terminu?
I kada zapravo na Jahorini poèinje sezona odnosno kada se otvaraju ¾ice?....

Hvala.
Pozdrav,
Marija

marija


vip-jahorina

za novu godinu uglavnom ima snijega. sezona pocinje otprilike 15.12 odnsno kad budu uvijeti za skijanje
Sto se tice smjestaja, ima dosta dobrog smjestaja na jahorini. samo nam se javite, mi cemo obezbijediti vam smjestaj.

marija


vip-jahorina

ponavljam da uglavnom situacija sa snijegom za novu godinu je ok. iznimka je je bila prosla te 2002/2003 nova godina.
ali isto tako moze i u 1 ili drugom mjesecu biti "nestasica" snijega. kao i ovo ljeto gdje je 8. mjesec bio sve samo ne pakleno vruc.

od nekih prognoza bi se ustrucavao....

nena

Pozdrav,
ove godine idem sa porodicom na Jahorinu. Nisam bas iskusan skijac. Odsedamo u Kosuti. Interesuje me vase misljenje o njoj , kao i da li u blizini ima plavih sataza ? Koje staye preporucujete ?
Nena

vip-jahorina

kosuta nije u nasoj ponudi. samim tim, ne zelimo davati kometar o objektima sa kojim ne radimo. so se tice staza: jahorina je veoma izmjesana. na jednoj stazi morate proci kroz plave ali i crvene (mozda i crne), ali sve je to nakon drugog-treceg dana ok.

dobrodosli nam na Jahorinu.

babanovac

 Nema mogucnosti odgovora ovom Scandinavian-u,na njegovom topicu.

gonzo

ima li djeèji vrtiæ na Jahorini pitam ja vas ,a vi odgovarate  ??? ??? ???

vip-jahorina

ima igraonica u nasem objektu (Granzov), ali nije to bas djeciji vrtic.
U hotelu Termag nudimo gostima hotela pravi djeciji vrtic. :D


dram

Trebalo bi da idemo u Bistricu na otvaranje ski sezone sada za vikend (24. ili 25. novembra).
Ima li snega za skijanje?

hvala

vip-jahorina

na nasim stranicama imate opcenite informacije koje stoje svim gostima na raspolaganju.
osim toga nasi gosti, gosti VIP Jahorine mogu svako doba dobiti exklusive informacije kakvo je stanje na Jahorini,
da li ima snijega, kada se ocekuje kao i o svim aktualnim zbivanjima na Jahorini.

ostale bi zamolio da se jave svojim agencijama kod kojih su bukirali. :)
oni imaju vjerovatno te informacije....

Vezano za tvoj buking:
meni je nepoznato da se sezona otvara 25.11.  :o
sezona bi trebala, naglasavam trebala poceti 15.12. sto iskljucivo zavisi od snijega >:(

dram

http://www.jahorina.org/vrijeme.php
Posto sluzba radi od 15.12. na ovoj stranici nazalost nema informacija
o tome da li ima snega.

Zna li neko da li je u ovom trenutku moguce skijati na jahorini?

hvala