• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: Zile on 12 February, 2010, 19:48:17
Da li ima snega na Jahorini krajem februara i pocetkom marta.
Mislim da li je bilo proslih sezona.
hvala
nemoj da me pogresno shvatis ali tu smo pricu ponovili bar 30 puta. nije neki veliki problem malo pregledati forum. zadjnih godina najbolje skijanje je bilo kraj februara i cijeli mart jer je dan duzi i ima vise suncanih dana.
dobro ti nama dosao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


Big_DANE


Zile

Quote from: DarkoN on 12 February, 2010, 20:29:43
Quote from: Zile on 12 February, 2010, 19:48:17
Da li ima snega na Jahorini krajem februara i pocetkom marta.
Mislim da li je bilo proslih sezona.
hvala
nemoj da me pogresno shvatis ali tu smo pricu ponovili bar 30 puta. nije neki veliki problem malo pregledati forum. zadjnih godina najbolje skijanje je bilo kraj februara i cijeli mart jer je dan duzi i ima vise suncanih dana.
dobro ti nama dosao.
Hvala na informaciji. Listao sam forum al stvarno nisam nasao. Pozdrav

shubri

Poz svima,
zanima me koja je otprilike cena za individualni sat instruktora za bord
kao i neka preporuka gde naci instruktora ako ne i koga da trazim.

Unapred hvala

skiDeki

Mislim da je 15eur/h  Kontaktiraj Vip ski&board skolu, mislim da daju popuste!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=888.new#new

Ovo se odnosi i na bordere, samo ja nisam instruktor  :P zalim hahahahahahhhaaha ko bi se zajebavao s tim  (:smijeh: (:smijeh:

split


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Poljice definitivno! Mada na jahorini svaka staza ima strme delove! Staze su dosta siroke to je velika prednost da pocetnici imaju prostora za manervisanje! Prporucujem stazu na poljicama, kad sidjes sa tanjira ides malo kroz sumu (skoro bez nagiba) Izadjes na jednu blagu stazu i tu skrenete levo! To je sigurno najbolja staza za pocetnike!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

split


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ako budes ovu dvojicu slusao, zena ce ti na skijama sici do PALA :D   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Hare ne zezaj coveka >:( >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

FBB

Мене занима удаљеност Виле "Тамара" (насеље, чини ми се, Велика Дворишта), од хотела "Сњешко". Молим вас за што бржи одговор, хвала пуно унапред.  ;)

vip-jahorina

4 km su dvorista ispod jahorina, a jos nekih 500 m tamara. znaci 4,5 km