• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


MilanZR


atymen

cao...ovde u vojvodini pada sneg vec dva dana..pa me interesuje da li je i kod vas slicna situacija? gledam ski info jahorine svaki dan,ali jos uvek je tu oko 55cm...mada neki kazu da je juce napadalo oko 20cm novog snega..ali visina se ne pomera(mislin na info)....hvala na odgovoru..dolazimo na jahorinu 19.01 pozdrav

funnel_cloud

moze jos samo jedno pitanje, vidim da je bilo price o mjestima di se pusta rock pa ste napisali da nema bas takvih mjesta, pa me zanima postoji li uopce neko mjesto di ce se pustat rock ili tako nesto za novu godinu u sarajevu ili na jahorini

hvala ;)

mrme

Ponesi svoj disk i daj ga dj-u u Di Sole-u,nama je svake godine pustao nasu muziku.Naravno ne celu noc,al bude blok i nasih muzickih zelja.

shonki

Zasto ne radi dvosjed Skocine i da li ce uopste raditi?


Buby

Ima li pansion winter parking


supra

Ko zna na kakav je parking mislila, mozda na zatvoreni, ops..to je onda garaza :) mozda je mislila na natkriveni ili ...... . . .

ina

Ma ne,mislim da je mislila na podzemni,s grijanjem i tako...Supra uljepsa mi naporan dan...kako ono:pet minuta smijeha jednako je petnaest min.gimnastike...tako nekako,mislim(mislim,mislila,mislite...uf!)

supra

Ne spominjite mi gimnastiku... joj... sve me boli od borda.... mislim, mislili, mislite, mislila....  :P

A vezano za parking.. kad sasavi nije znao sta da odgovori, onda mozete zamisliti  :o

nenobl

ko ce da mi kaze onako fino, trebamo za 15ak dana gore, pa zanima me kakvo je stanje u vikend naselju "sator"?? moze li se gore bez lanaca??? ili je opet na "oo rukk"!!???? je li ocisceno ista?


Stipe16

Mene zanima jeli ima koji ducan di se prodaje ski/board oprema ,jel tribam kupiti kacigu...
Fala i sritna Nova godina!!!!!!!!! :)