• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

teksas


vip-jahorina

dobrodoslo na jahorinski forum :D

Vikendicu Aleksandra ne poznajam bar pod tim imenom, pa ti ne mogu nista reci o njoj. ali vlaskik objekta ce ti sigurno to biti u stanju reci.

Mi osim foruma nudimo informacije na nasoj glavno stranici http://www.jahorina.org/, te tu je cjenik ski skole i ski rentala. svi nasi gosti (Gosti koji su bukirali preko stranice http://www.jahorina.org/ imaju popust na ski opremu i do 20%, zavisno od sezone i duljine ostanka. ostali se mogu obratiti nasim ski rentalima poi vazecim cijenama (upravo aktualiziramo cjenik za ovu sezonu).

cijene pica (u kaficima) i hrane su uglavnom jeftinije nego u Hrvatskoj.


teksas


Sone-BL

Moze li mi neko preporuciti u kojem objektu da slavimo novu godinu i kakve su cijene? Nas ima 10 i imamo oko 26-27 god.

vip-jahorina

kakvu muiziku volis sone?
nemas bas mega izbor, sve se vrti oko naraodnjaka.

jos se ne zna ko sta nudi za novu ngodinu.
ali mi cemo objaviti spisak sta i gdje za novu.

dejan

pozdrav!
mo¾ete li preporuèiti mjesta za izlazak i zabavu u blizini staza OGORJELICA? sva muzika dolazi u obzir, i diskoteke i narodan. ???
Havala!

vip-jahorina

ca. 15.12. cemo objaviti listu sa svim mjestima gdje se moze izlaziti na jahorini, sta ce se slusati itd.....

zagy


vip-jahorina

spisak je vec par puta u postovima objavljen.....

virada

Pozdrav
Javljam vam se iz hrvatske tocnije sa otoka murtera i dolazim na Jahorinu 13. sjecnja no htio bih znati posto mi imamo problem s povratnom autobusnom kartom koja nam nalaze da moramo krenut bilo koji dan u 6 ujutro dali sluzbeni Taxi jahorine vozi tako rano u slucaju da ne voze postoji li mogocnost kakvog drugug organiziranog prijevoza? I molio bi vas vase misljenje o vikendici Jeti.



S postovanjem Tomislav

vip-jahorina

sto se tice prevoza, javite se koligama na info@jahorina.org  prevoz ce biti organiziran.
jeti je skroz ok vikendica. ima veliki dnevni boravak, sank-kuhinju, blizu je svih dogadjanja.

korisnicko_ime

Pitanje za gospodina VIP-a. Moze li se znati sa koje stranice dobijate prognozu i "snjezni alarm", posto dosada apsolutno niste pogrijesili nijednom. Unaprijed hvala

vip-jahorina

ne dobijamo niti sa jedne stranice, nego satelitsku prognozu koju placamo. nazalost nisam ovlascen da dajem daljne informacije.

korisnicko_ime

Pretpostavljao sam, u svakom slucaju hvala, i obavezno nas nastavite obavijestavati i dalje

3d

Koji je najbolji ski servis na jahorini