• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

magnum

vip potrebna mi je mala pomoæ da nakaèim sliku na moj profil
pozz
magnum

DarkoN

ides na svoj profil tamo sa lijeve strane kliknes na informacije o profilu i tu ces vidjeti kako ces postaviti sliku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mila

Molim Vas za pomoc!?
Prvi puta dolazimo na Jahorinu i sve nam je nepoznanica od smjestaja na dalje. Pregledala sam skoro sve (barem tako mislim) ponude smjestaja i pregledala forum a ono sto nam se dopalo ispada da je najgore. Konkretno rijec je o apartmanima "Opusteno".
Period naseg dolaska bio bi 4. ili 5. 02. 2011. tri para pa nas zanima smjestaj konkretno vikendica sa 3 spavace sobe (odvojene svaka za sebe a ne kao sto sam vidjela u vecini ponuda otvorenog tipa), kupatilo sa hidromasaznom kadom, prostran dnevni sa puno svjetla, TV, kamin na drva ali da je vikendica grijana sa centralnim i naravno potpuno opremljenu kuhinju. Pozeljno bi bilo u djelu Poljica. Zanimaju nas i cijene te naravno preko koga bi bilo najsigurnije rezervirati te ima li kakvih popusta na skolu skijanja i slicno
Unaprijed Vam se zahvaljujemo na pomoci!

Bojan NS


vip-jahorina

thx boki, mislim da Mojcaima nesto tako. Na Poljicama direktno imas uglavnom samo apartmane. Postoji i par vikednica ali osim kuce Tomic koja je za 13 osoba se uglavnom ne iznajmljuju. Tako da ostaje ono sto je iznad Kristala. Mojca je po meni veoma udobna, sa saunom (ne znam za kadu). Sa hidromasazerima je vila Bijela. U naselju Sator je, otprilike preko puta tih apartmana Opusteno.

U svakom slucaju, dobrodosla nam na Jahorinu  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Mila

Koliko god da sam sam pretrazivala ovo sto ste vi predlozili sigurno nebi nasla. Velika pomoc je forum i ljudi jer ste stvarno puni informacija. Da nije foruma sigurno bi "zaglavili" u Opustenom  a citajuci na forumu nas bi godisnji bio sve osim opusten. Zato hvala svima jer su sve informacije dobrodosle. Puno ste nam pomogli! Od predlozenih vila tesko je bilo odabrati jer su sve super upravo ono sto smo trazili. Sinoc je cijelo drustvo "vjecalo" i pala je odluka! Vila Vuk!
Odlucili smo da vec "danas" rezerviramo ali prije toga molim vas za jos malo informacija.
-preko koga je najbolje rezervirati (osim direktnog broja ima li VIP-JAHORINA utjecaja?
-imamo li ispred vile parkirna mjesta za 3 auta?
-dobijemo li kakve popuste primjer zicara, skola skijanja, najam opreme, mozda neki sadrzaji u hotelu ( bazen i sl.)

vip-jahorina

sve su to kuce koje se samo preko vip-jahorine izjmljuju.
sto se tice izbora kuca: vuk ima prilaz sa donje strane (kroz naselje sator) sa autom. parking je u neposrednoj blizini (nije direktno ispred kuce, ali nije ni daleko - naravno ako zatrpa 2 metra, sto bismo svi voljeli  ludzatobom:(( je uvijek malo problematicno). Da bi dosla do staze, potrebno je nekih 50 m putem da se popnes, na skije, preko ceste do staze. Nazad mozete na skijama do kuce. Naravno ko zna bar malo skijati.
Vuk je tradicinalnija kuca, mojca je nekako modernijeg stila, a bijela je u fazonu termaga. Prve dvije imaju saune, a treca onu jakuzi kadu u potkrovlju.

Mila

Toliko smo se radovali da smo zadnje gledali popunjenost tako da za period kada bi mi dosli nema slobodnog mjesta. Pronasla sam apartmansku kucu In konkretno apartman Jorgovan. To bi nam isto odgovaralo, mjesta ima tocnije potpuno je prazno, rezerviranoga za taj ap nema nikoga pa mi je prvo palo napamet da mozda nesto nije u redu kad je sve prazno. Zna li netko sto o tome?

Bojan NS

Vec popunjeno? Pretpostavljam onda da je to termin za novu godinu? bas vas nece....

BOJAN-BG

Quote from: Mila on 30 August, 2010, 11:21:03
Toliko smo se radovali da smo zadnje gledali popunjenost tako da za period kada bi mi dosli nema slobodnog mjesta. Pronasla sam apartmansku kucu In konkretno apartman Jorgovan. To bi nam isto odgovaralo, mjesta ima tocnije potpuno je prazno, rezerviranoga za taj ap nema nikoga pa mi je prvo palo napamet da mozda nesto nije u redu kad je sve prazno. Zna li netko sto o tome?
Quote from: Mila on 30 August, 2010, 11:21:03
Toliko smo se radovali da smo zadnje gledali popunjenost tako da za period kada bi mi dosli nema slobodnog mjesta. Pronasla sam apartmansku kucu In konkretno apartman Jorgovan. To bi nam isto odgovaralo, mjesta ima tocnije potpuno je prazno, rezerviranoga za taj ap nema nikoga pa mi je prvo palo napamet da mozda nesto nije u redu kad je sve prazno. Zna li netko sto o tome?

NEVERUJEM DA JE POPUNJENO,TO SU VEROVATNO PODACI POPUNJENOSTI ZA PROSLU SEZONU

BOJAN-BG

OKRENITE VIP JAHORINU AGENCIJU I PITAJTE

vip-jahorina

to su podaci od prosle sezone. jos nije prebaceno na 2010/2011.
uglavnom, najbolje je da pozoves i pitas sta je slobodno

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 30 August, 2010, 11:31:02
to su podaci od prosle sezone. jos nije prebaceno na 2010/2011.
uglavnom, najbolje je da pozoves i pitas sta je slobodno

UF U PRVOM TRENUTKU SAM SE BIO ZABRINUO

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auu ako ne bude nista od te onda ne propustite sansu kod BIJELE samo jedna slikica vam govori sve