• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rekonekt

Pozdrav,

zanima me koja je najbolja staza za snowboard na Jahorini?

Hvala.

Big_DANE



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i dodao bi Ogorjelica 2 zbog par skokova naravno ne napravljenih s ratrakom, nego sto nam je draga priroda podarila inace od skaknja nebi nista bilo kakav OC oni ne znaju sta je jump a kamoli li BIG AIR  (:smijeh: :bravo::(

Big_DANE

Quote from: harison on 28 September, 2010, 01:48:15
i dodao bi Ogorjelica 2 zbog par skokova naravno ne napravljenih s ratrakom, nego sto nam je draga priroda podarila inace od skaknja nebi nista bilo kakav OC oni ne znaju sta je jump a kamoli li BIG AIR  (:smijeh: :bravo::(

Mogli su VIP-e da naprave kakav JUMP posle onog ''levka'' na ogorjelici... hmm... ne znam sta im je tesko jedan bagercic i da dobro nagrnu i utabaju ...sta reci!!

vip-jahorina

ne diraj dane tamo gdje ne treba. pusti ih da dovrse ove staze, topove i zice, pa cemo onda praviti pritisak za razlicite zezancije ....

Bojan NS

He he Dane, ti bi iz yuga u BMW!

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 28 September, 2010, 13:21:15
ne diraj dane tamo gdje ne treba. pusti ih da dovrse ove staze, topove i zice, pa cemo onda praviti pritisak za razlicite zezancije ....
Quote from: bojan_ski_ns on 28 September, 2010, 13:29:54
He he Dane, ti bi iz yuga u BMW!

SVE BI IH OTERO U PM!!!! NESPOSOBNJAKOVICI, LICEMERI I JA...E!!!!  SA MALO MASTE NAPRAVILI BI VRLO SIMPATICNO I SREDJENO SKIJALISTE!!! PIH!!!!

Bojan NS


Big_DANE

AJ TI MENI BOKI RECI KAKO IH NIJE SRAMOTA!?!?!?!?!   DA MI IH JE PITATI O CEMU ONI RAZMISLJAJU!?!?!  JEL IMAJU ONI NEKIH PLANOVA!?!? 
TO STO BI URADILI MALO JUMP-ova i zanimljivosti na stazama BI IM TREBALO BITI SPOREDNE STVARI ...USPUT DA RADE!!! NADAM SE DA SE SLAZES SA MNOM!?!?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 28 September, 2010, 15:52:05
AJ TI MENI BOKI RECI KAKO IH NIJE SRAMOTA!?!?!?!?!   DA MI IH JE PITATI O CEMU ONI RAZMISLJAJU!?!?!  JEL IMAJU ONI NEKIH PLANOVA!?!? 
TO STO BI URADILI MALO JUMP-ova i zanimljivosti na stazama BI IM TREBALO BITI SPOREDNE STVARI ...USPUT DA RADE!!! NADAM SE DA SE SLAZES SA MNOM!?!?

znas mene 100% sam uz tebe...ti i ja jos par mojih ljudi bi napravili cudo od Jahorine samo da imamo neku minimalnu dozovlu i odobrenje za uredjenje sve je to jeftina prica i rad ali sta ce covjek na vrhu organizacije seljaku kad ni ne zna skijati & bordati (odnosi se na Koromana i par ljudi oko njega)

ovo je cista istina DUBIOZA KOLEKTIV veliki PLUS za njih
http://www.youtube.com/watch?v=3Nr7iJVp2Vw&feature=player_embedded

slavil

Zanima me kakvi su apartmani u hotelu Vucku. Ima li ko kakva iskustva pa neka javi. Hval

Big_DANE

Tamo su ti svi full dobri apartmani.  >>> hotel vucko ili pogledaj ovde jer ima odlicnih ponuda >>>    VIP - jahorina - tu imas svega .... od vikendica do apartmana i hotela!

slavil

Ok hvala Dane. a sta rade tamo kod hotela Vucko

Big_DANE

Nema na cemU!   Ne znam tacno...al mislim da prosiruju kapacitet!! :)  Verovatno ce biti gotovo do pocetka sezone!!  VIP-e,Hare, ttk  sta vi velite!?

Uzivaj na JAHI! :)

Poz