• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: slavil on 11 October, 2010, 10:27:09
Zanima me kakvi su apartmani u hotelu Vucku. Ima li ko kakva iskustva pa neka javi. Hval

bila sam ja - superrrrrrrrr!!! jel' te zanima opsti dojam ili nesto konkretno?

vip-jahorina

glava boli kako su dobri. samo pazi, ako ides privatno, nece ti dati da koristis usluge hotela

Big_DANE

Iksicu de opisi malo sobe itd!!?!?  Izgleda WRHUNSKI!!! :)

01xxx01

mi smo isto bili privatno, i onda smo se sa njima dogovorili za hranu, tj za veceru - ima super svedski sto i super neki lik kuvar i dogovoris se sa recepcijom da platis to sve kad krenes a normalno veceras k'o ostali.
a stavicu Dane koju sliku kad dodjem kuci da vidis, super je unutra. bio je taj neki apartman na kao 3 nivoa - nas je bilo 4 a moglo je biti i do 7 - dolje je ta dnevna soba sa kupatilom, trpezarijom i tim cudom za sjedenje na razvlacenje gdje moze da spava 2 ljudi ako treba, gore na sljedecem su dvije odvojene galerije na kojima su bracni kreveti (ne vidi se nista, provjereno, he he he) i onda gore na vrhu, uz jos jedne stepenice je mini soba u kojoj je jos jedan single krevet.
NAJBOLJA stvar koju sam zapamtila su neki predobri, pretopli pokrivaci koje su imali - budala ne zapamtih i ne uslikah a hocu da takve nabavim za kuci, aaaaaaaaaa! ako ko vidi nek mi slika marku firme i posalje PLIZ!
ludzatobom:((

Big_DANE

Heheheehe....hvalaaaaaa na opisu! :)  Provereno kazes! :P :P  Super!!! Mogao bih jednom tamo!!! Mnogo je lakse kad ne moras da mislis o svemu kao npr. u vikendici (klopa, spremanje, vatrica) premda i to ima svoje cari!
Sa devojcicom pored kamina, vatrica pucketa i dobro vince!! Mmmm.... to ne moze u hotelu! :P

Nichifor


brera


HeAd

zna li neko da li je vucko napravio wellnes za ovu sezonu?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 October, 2010, 13:27:20
Heheheehe....hvalaaaaaa na opisu! :)  Provereno kazes! :P :P  Super!!! Mogao bih jednom tamo!!! Mnogo je lakse kad ne moras da mislis o svemu kao npr. u vikendici (klopa, spremanje, vatrica) premda i to ima svoje cari!
Sa devojcicom pored kamina, vatrica pucketa i dobro vince!! Mmmm.... to ne moze u hotelu! :P

ALI MOZE U DOBROM WELNESU  ;)

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 11 October, 2010, 20:21:48
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 October, 2010, 13:27:20
Heheheehe....hvalaaaaaa na opisu! :)  Provereno kazes! :P :P  Super!!! Mogao bih jednom tamo!!! Mnogo je lakse kad ne moras da mislis o svemu kao npr. u vikendici (klopa, spremanje, vatrica) premda i to ima svoje cari!
Sa devojcicom pored kamina, vatrica pucketa i dobro vince!! Mmmm.... to ne moze u hotelu! :P

ALI MOZE U DOBROM WELNESU  ;)

Vise sam za ovu prvu ''pucketavu'' varijantu! :P

HeAd

U vucku imas apartmane sa kaminom....samo sve se placa :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 11 October, 2010, 20:34:57
U vucku imas apartmane sa kaminom....samo sve se placa :)

VISE CE TE VOLI U OVOM APARTMANU  :-*

Nichifor


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: zaharije on 11 October, 2010, 22:23:49
a za¹to kamere ne rade? ako mo¾e ovdje ovo pitanje...mo¾da èekaju da zavr¹e sve pa da nas iznenade sa sve zatrpanim kanalima, oèi¹æenim kamenjem, posijanom travom i topovima spremnim ;)

VIP KAZE :

kamere, neces vjerovati: u rajskoj tip pobacao neki otpad po kablovima i istrgao nam struju.
u kosuti  domar prespajao kablove a on trenutno ne radi, i niko ne zna zasto nema struje.
aco kopa kanal i dovodi novu struju.
sve bi trebali sutra ili prekosutra rjesiti (bar se nadam), osim ace koji ce jos potrajati