• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor


Big_DANE

Hahahahaa...mozda nam VIP zamazuje oci...kad otvore kamere za 10 dana ...ono topovi stoje :) :) :)  Moze biti svasta, al ovo je balkan jos uvek! :P


slavil

VIP, jos jednom pitanje u vezi apartmana u Hotelu Vucku. Kako mislis ako idem privatno nece dati koristii usluge hotela. Vec sam pitala putem maila kazu da moze polupansion, wellness, jacuzzi, igranonica za djecu nesto se placa.
molim Vas za dodatne informacije.

pozdrav

vip-jahorina

ako ides preko agencije, onda dobivas uslugu hotela i smije se koristiti sadrzaj hotela. ako ides direktno preko iznajmljivaca, onda moras detaljno pitati sta se od sadrzaja smije koristiti. samo da ne bi imala problema na licu mjesta.
ako si bukirla objakt preka www.jahorina.org onda bi tu trebalo biti sve ukljuceno, a za ostalo nisam siguran. znam da je prosle godine bilo problema sa nekim gostima sto su nam se javljali.

Big_DANE

VIP-e ima li sta od modernizovanja foruma!? :)

skiDeki

Dane ako mislis u smislu grafike i dizajna po meni, ne treba nista menjati....ovako je OK
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ne valja preuvelicavati dane.... mada bi bilo i to fino ali sad kad krene sezona bolje sto klasicnije bit ce kako je krenulo pretrpavanje i ovog sto imamo  :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 12 October, 2010, 15:59:12
VIP-e ima li sta od modernizovanja foruma!? :)

imam ovdje zadnju verziju koju namjeravam instalirati, ali mi je potrebna cijela noc za to - veoma pipljiva stvar, a kako ne mogu da odvojim za to cijelu noc, onda za sada nista. ali u planu je....

Snijeg

Kad zovu prvi snijeg  biste li mogli znati?

Nichifor

Quote from: Snijeg on 15 October, 2010, 21:30:56
Kad zovu prvi snijeg  biste li mogli znati?

s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:nij) s:nij) s:nij)

eto.brzo æe  ;)

http://www.jahorina.org/vrijeme.php

Snijeg


Snijeg

A jeli mo¾da znate koliko æe se zadr¾ati ili kad æe poèet sezona :-[ z:s) l:k) s:nij) s:vje)

Nichifor


Nichifor