• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Jokerica


mrme

Pa dobro onda nista,u svakom slucaju hvala  :)

mrme


scooby^doo

Zna li neko da mi kaze gdje se nalazi "Avlijash", to je valjda velika kuca sa par apartmana..?
zanima me samo da li je blizu staze..?  8)
unaprijed hvala!

mrme

Avlijas ti se nalazi u Sator naselju,preko puta Satora,na samom vrhu ako znas gde je onaj veliki parking.Odlicna lokacija i mislim da nije u VIP-ovoj ponudi.Poz

gagi

ало бре Вип-овци...пре три дана питам да ли је могуће и ако јесте како поставити у галерију слике снимљене апаратом 8,1 мега...нико не од говара,поздрав!!  ???

scooby^doo

Quote from: mrme on 14 January, 2008, 13:21:09
Avlijas ti se nalazi u Sator naselju,preko puta Satora,na samom vrhu ako znas gde je onaj veliki parking.Odlicna lokacija i mislim da nije u VIP-ovoj ponudi.Poz

Hvala mrme!

vip-jahorina


dadot

hej vip jel znate gdje su ti apartmani Lucic koji su nedavno otvoreni, imate li neke slike ili detaljnije inf. 

vip-jahorina

nisam bio unutra, ne znam nista o njima. nisu na losoj poziciji.

tihanat

E pa pitamo kakvo je vrijeme, posto niko ne pise o tome???

magbet



vip-jahorina

zavisi od rentala do rentala. savjet: "djaba nije nista" ;)

radoznala

pozz svima, dolazim na forum zadnjih dana nadajuci se snegu i definitvno u nedelju stizemo na jahorinu :))))
smesteni smo u sportu-granzov, i mislimo iznajmiti skije i eventualno instruktora kod njih pa me zanima je l nam izbor dobar, kakve su vase preporuke, sto se tice cene i usluge ?
vidimo se, jedva cekam :)