• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


makisha

na koji nacin se postaje dio vip tima,sta se zahtjeva i kakve prednosti ima ?

skiDeki

Quote from: makisha on 16 November, 2010, 18:24:14
na koji nacin se postaje dio vip tima,sta se zahtjeva i kakve prednosti ima ?
Moras postati deo njihovog imidza, a prednosti su raznolike, tj. ima ih dosta!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

makisha

pa ja bi rado to sve da ispostujem pa ako mogu neke smernice da dobijem malo da me uputite moze i na provatnu poruku

brera


makisha

hahahhahahha hvala a ja cu se truditi sve to da ispostujem :)))

minjon81

pa dobrodosa/la!!!
nisu ti rekli prvi uslov - moras voleti Jahorinu i skijanje (dobro ili bordanje da budem forumaski korektna, hihiihi)!!!

DarkoN

Quote from: minjon81 on 16 November, 2010, 20:03:20
pa dobrodosa/la!!!
nisu ti rekli prvi uslov - moras voleti Jahorinu i skijanje (dobro ili bordanje da budem forumaski korektna, hihiihi)!!!
kao sto minjon rece dobrodosao/la !!!
uci u vip raju ti nece biti neki problem samo ako si komunikativan/na. imas brdo tema, a glavna je nasa kafana na vrhu jahorine.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

uci u vip raju ti nece biti problem ako nemas pametnija posla i na poslu nemas puno obaveza pa visis na fb i na jahorina.org  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Laus

uf, a ja se bas pitao da li idem pravim putem  ideea:( ideea:( ideea:(

lola


01xxx01

ja sve nesto kontam da on nije mislio (priznaj, jesi li ON ili ONA) na ovo VIP RAJA, broj postova bla bla..  ideea:(

minjon81

Quote from: 01xxx01 on 17 November, 2010, 12:43:51
ja sve nesto kontam da on nije mislio (priznaj, jesi li ON ili ONA) na ovo VIP RAJA, broj postova bla bla..  ideea:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
A sta kontas na sta je mislio?  :-\

Inace ja skontah da je ON!!! 

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 17 November, 2010, 13:00:47
Quote from: 01xxx01 on 17 November, 2010, 12:43:51
ja sve nesto kontam da on nije mislio (priznaj, jesi li ON ili ONA) na ovo VIP RAJA, broj postova bla bla..  ideea:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
A sta kontas na sta je mislio?  :-\

Inace ja skontah da je ON!!! 

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

makisha

on on je :D Marko Rakovic 20 godina.Banja luka,skijanje obozavam i zavolio zahvaljujuci treneru dadi sa pala koji me i ucio skijati,da ne volim jahorinu ne bi toliko navalio da kupimo vikendicu :D  odlicno ljudi e ja sam tu 13-og januara nakon slave pa da se vidimo u nekoj kafani upoznamo ispricamo a vjerujte volio bi postati clan vip tima samim tim da i ja pomognem unapredjenju nase planine a sto se tice komunikativnosti tu nema nikakve brige predajem vrsnjacku edukaciju i clan sam parlamenta studenata pravnog fakulteta... hvala na dobrodoslici na forum :)))