• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Laus


01xxx01

ha, eto ga, bila sam u pravu - covjeka zanima to VIP folovi oko vikendica! la la la! welcome, marko, divno ti je ime!
;)

makisha

hahah hvala a kakvi vip folovi za vikendice ?  ??? meni prvi cilj je druzenje,zezancija kad gore dodjem i da postanem dio te ekipe  8)

01xxx01

ma ja ovdje lupetam na poslu, malo sporo danas, a nestalo cokolade, uhhhh! elem, to kod druzenja - pazi kad bude neka hrana, uvijek misteriozno nestane najboljih dijelova! obrati paznju, monumentalno!  ;)

01xxx01

eeeeeeeeee, kakav mi je sad ovo iksic?!?!?  :'( nesto sam zeznula, garant!  :-\

minjon81

daj mi pasvord pa ti ja postavim
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

makisha

znaci treba biti brz kad se hrana servira ,nema frke :D vidim ima i cura u ekipi zanimljivo ce biti samo da dodje januar :)

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 17 November, 2010, 15:31:19
eeeeeeeeee, kakav mi je sad ovo iksic?!?!?  :'( nesto sam zeznula, garant!  :-\
toliko muke, ali se na kraju isplatilo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


Laus

Quote from: 01xxx01 on 17 November, 2010, 15:46:56
pa Mijat me osposobio!

8))

eee, aj prosledi i meni ta uputstva ,da dimvi gde sam gresio :)

01xxx01

Quote from: Laus on 17 November, 2010, 15:53:08
Quote from: 01xxx01 on 17 November, 2010, 15:46:56
pa Mijat me osposobio!

8))

eee, aj prosledi i meni ta uputstva ,da dimvi gde sam gresio :)

pa on mi samo poslao link - ja sam bila totalno beskorisna!  ;D

skiDeki

Quote from: makisha on 17 November, 2010, 15:24:40
hahah hvala a kakvi vip folovi za vikendice ?  ??? meni prvi cilj je druzenje,zezancija kad gore dodjem i da postanem dio te ekipe  8)
Onda samo budi aktivan ovde na forumu, svi aktivni forumasi se najave kad dolaze, onda razmena tel preko pp-a i eto, tako smo se svi nasli i upoznali....
A nadam se da ce i ove godine biti organizovana forumasijada :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooo druze Marko, ja sam malo zbog praznika osustvovala jedan dan tako da nisam bila u toku...kako svi kazu VIP RAJA postajes tako sto istreses jedno (darkon malo je 1KG ) 2 do 3 kg postova, to brzo proleti pogotovo dok je sezona zato se strpi pucaj nam izvjestaje iz Banja Luke ti fazoni, a ove godine cemo se vjerovatno upoznati... evo ja ti volim snowboard i pecanje tako da me ne mozes fuliti ima me i pored Jahorinskog potoka  (:smijeh: (:smijeh:




brera


brera

@Harisezonka, koja si, br.1 ili br.2????????? ideea:( ???