• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: harison on 20 November, 2010, 01:45:11
sto se kaze RAJA DO JAJA mi neki smo gore nonstop tako da nas mozes pronaci na stazi..a nekad i izvan staze samo kad ti jednom izletim iz ¹umice  (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: pazi se ti ovog malog sto izlece iz sumice :P   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

makisha

hahahhahahahaha kraljevi ste,nema sta ja kad gore budem krenuo javim putem foruma pa neka mi neko ostavis voj broj moba da ne iskace bezveze iz sumice :D

matik


vip-jahorina

mislim da ti je sve to +- isto. zamjeni gdje ti je lakse.
na palama banke ne rade subotom. ali ako imas maestro karticu, mozes na bankomatima podizati lovu.

matik


01xxx01

pa u Sarajevu ti rade Merkatori i Konzumi i slicni ti soping centri i subotom i nedeljom do 10 navece, a i banke ti rade subotom do jedno mozda 2, kako koja.

vip-jahorina

trgovine isto rade i na Palama do 8 ili 10 subotom a nedjeljom do 6 PM
Na Jahorini svaki dan do 8 a mozda i duze.
Kod Gargamela je u naselju sator najjeftnije

minjon81

Jel to ona prodavnica skroz do staze, blizu Peggija?

matik


matik

Quote from: 01xxx01 on 10 December, 2010, 14:09:05
pa u Sarajevu ti rade Merkatori i Konzumi i slicni ti soping centri i subotom i nedeljom do 10 navece, a i banke ti rade subotom do jedno mozda 2, kako koja.
hvala i za tebe vrijedi jedna ljuta

vip-jahorina

@minjon
peggi, pa parking, pa GARGAMEL (mala drvena kucica), onaka, domaca atmosfera, ima vazda dobre rakije (pozovi se smao na mene)  austin:(

@matik
rado  ludzatobom:(( jos ako je domaca ...

matik


DarkoN

samo da napomenem sve koji dolaze it drugih drzava da je u bih od ove godine u prodavnicama ne smiju da primaju eure, tako da vam je najsigurnije da tu konverziju obavite u banci. kakva ce situacija biti na jahi to vam ne mogu reci. ostaje da se vidi ili ispita ko prvi bude gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

bas me zanimaju reakcije kad ovim nasim neko ponudi eurice  ;D dali ce ih oni odbiti  3:( 
police:( svuda, jos ako dodju u obhutu obje opstine, koje toliko nesebicno ulazu u ovu planinu  (:smijeh:

matik

Quote from: DarkoN on 10 December, 2010, 16:46:07
samo da napomenem sve koji dolaze it drugih drzava da je u bih od ove godine u prodavnicama ne smiju da primaju eure, tako da vam je najsigurnije da tu konverziju obavite u banci. kakva ce situacija biti na jahi to vam ne mogu reci. ostaje da se vidi ili ispita ko prvi bude gore.
mo¾e ko prvi njegova djevojka i javi kakva je... (situacija)